Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - ocena Nie polecam, czekam już piąty tydzień na opis badania, który jest dla mnie...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2023

Autor - ocena Niestety niektórzy pielęgniarki nie mają żadnego szacunku do osób z Ukrainy((...
~Autor
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 września 2023

Leo - ocena Kategorycznie odradzam wykonywanie rezonansu w tej placówce, a podejrzewam,...
~Leo
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Monika - ocena no cóż obsługa miła, ale czas oczekiwania na wynik - masakra - miało być 14...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

M.k - opinia Szybkimi sprawnie
~M.k
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Ania - opinia Bardzo miłe miejsce. Przemiłe panie w rejestracji i profesjonalna obsługa. Z...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Ewa Paszkiewicz Juszczak - opinia W dniu dzisiejszym miałam wykonywane badanie- rezonans magnetyczny głowy w...
~Ewa Paszkiewicz Juszczak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 listopada 2022

Agnieszka - opinia Masakra! szkoda czasu i pieniędzy, na wynik czeka się bardzo długo , u mnie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

Mirosław - opinia Badanie rezonans magnetyczny jamy brzusznej . Opis wykonany nie pokrywa się...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Patrycja - opinia Nie szanują klienta, obsługa okropna, nie polecam ani trochę. Na wynik czeka...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Iza - opinia Odradzam. Zapewniano mnie, że opis badania będzie maksymalnie w przeciągu 11...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Kamila - opinia wątek zamknięty Nie! Nie! Nie! Najgorsze miejsce affidea gdańsk. szkoda że wcześniej tego nie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Lusia - opinia wątek zamknięty Badanie wykonane prywatnie,niestety na opis czekałam bardzo długo-3...
~Lusia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Iwo - opinia wątek zamknięty Bardzo długo trzeba czekać na opis ....brak kontaktu z placówką....tel. tylko...
~Iwo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

Antonio D - opinia wątek zamknięty Nie polecam wykonywania jakichkolwiek badań w Affidea. Na dziś wyznaczony...
~Antonio D
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Julia Zimmer - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i szybka obsługa. Jestem bardzo zadowolona.
~Julia Zimmer
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Nie polecam rentgen z opisem 2.3dni pani zapewniała minął 5 dzień brak...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Nie polecam rezonansu artro. Błędy opis. Od lat mam uszkodzony obrąbek...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Niezadowolony - opinia wątek zamknięty Pięknie ładnie wszystko przesunięty termin z środy na poniedziałek badania...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 czerwca 2020

Traaaageeedia Galeria Metropolia!!!!! wątek zamknięty Co to za spółka? Opóźnienie w przyjęciu pacjenta 1.5 h !!! Chociaż jeszcze w...
~Bożena
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry