Odpowiadasz na:

Aga - ocena

Gorąco polecam!
Wszystko świeże, desery palce lizać. Niezwykła osobowość Pana Artura to wisienka na torcie!

Gorąco polecam!
Wszystko świeże, desery palce lizać. Niezwykła osobowość Pana Artura to wisienka na torcie!

zobacz wątek
10 miesięcy temu
~Aga

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry