Widok

Agata Rolety - plisy, rolety, żaluzje opinie

Cześć,
Jesteśmy zdecydowani zamówić osłony okienne wewnętrzne z Agata Rolety. To producent ze Śląska, jednak zastanawiamy się jeszcze czy wybrać plisy, rolety rzymskie czy żaluzje. Zamawiał ktoś u nich i mógłby wypowiedzieć się odnośnie jakości i łatwości w utrzymaniu czystości takich osłon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam plisy u siebie z Agata Rolety, a moja przyjaciółka ma rolety rzymskie i też jest bardzo zadowolona. Zdecydowanie rekomenduję, super są w kontakcie i szybko realizują zamówienia. Co najważniejsze te osłony okienne są na prawdę świetnej jakości.

Mamy w firmie żaluzje drewniane z tej firmy i bardzo podoba mi się ich wykonanie. Na prawdę solidnie, tak biznesowo, elegancko. Ja u siebie będę robić przemianę, ale na wiosnę i sama zastanawiam się nad plisami. Biorę poważnie pod uwagę ofertę Agata Rolety, bo mam do nich niedaleko, to producent więc jakościowo lepsze mają rzeczy niż w marketach budowlanych, gdzie już rolety miałam bodajże z Jyska więc nawet nie budowlany, ale miałam je chwile dwa mocniejsze pociagnięcia roleta spadała. Nie chcę tak.

Ja mam od nich żaluzje drewniane takie ciemne, które wyglądają piękne na oknach. Wykonanie na prawdę pierwsza klasa. Czyszczę je specjalną szczotką do żaluzji, przecieram z kurzu.

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Obejmy do rur? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was może wykonuje zlecenia w temacie budowania rurociągów i może podpowiedzieć jakie...

Gdzie zamieszkać? (52 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Obecnie mieszkam jeszcze we Wrocławiu,ale w najbliższym czasie planuje...

Wanna czy prysznic w łazience (3 odpowiedzi)

Witam zabieram się za łazienkę oczywiście dylemat ja jestem za prysznicem kobieta za wanna może...

do góry