Widok

Agata Rolety - plisy, rolety, żaluzje opinie

Cześć,
Jesteśmy zdecydowani zamówić osłony okienne wewnętrzne z Agata Rolety. To producent ze Śląska, jednak zastanawiamy się jeszcze czy wybrać plisy, rolety rzymskie czy żaluzje. Zamawiał ktoś u nich i mógłby wypowiedzieć się odnośnie jakości i łatwości w utrzymaniu czystości takich osłon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam plisy u siebie z Agata Rolety, a moja przyjaciółka ma rolety rzymskie i też jest bardzo zadowolona. Zdecydowanie rekomenduję, super są w kontakcie i szybko realizują zamówienia. Co najważniejsze te osłony okienne są na prawdę świetnej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mamy w firmie żaluzje drewniane z tej firmy i bardzo podoba mi się ich wykonanie. Na prawdę solidnie, tak biznesowo, elegancko. Ja u siebie będę robić przemianę, ale na wiosnę i sama zastanawiam się nad plisami. Biorę poważnie pod uwagę ofertę Agata Rolety, bo mam do nich niedaleko, to producent więc jakościowo lepsze mają rzeczy niż w marketach budowlanych, gdzie już rolety miałam bodajże z Jyska więc nawet nie budowlany, ale miałam je chwile dwa mocniejsze pociagnięcia roleta spadała. Nie chcę tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam od nich żaluzje drewniane takie ciemne, które wyglądają piękne na oknach. Wykonanie na prawdę pierwsza klasa. Czyszczę je specjalną szczotką do żaluzji, przecieram z kurzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Obejmy do rur? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was może wykonuje zlecenia w temacie budowania rurociągów i może podpowiedzieć jakie...

Gdzie zamieszkać? (52 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Obecnie mieszkam jeszcze we Wrocławiu,ale w najbliższym czasie planuje...

Wanna czy prysznic w łazience (3 odpowiedzi)

Witam zabieram się za łazienkę oczywiście dylemat ja jestem za prysznicem kobieta za wanna może...

do góry