Agata - ocena
~Agata
31.175.14.*
(3 dni temu) 24 czerwca 2026 o 11:28
Znakomita szkoła rysunku, gorąco polecam! Bardzo otwarte i pozytywne podejście do kursantów, możliwość odrabiania zajęć, ciekawe warsztaty. Córka chodzi na zajęcia z mangi, ja byłam na warsztatach malarskich, obie jesteśmy bardzo zadowolone.
0
0