Znakomita szkoła rysunku, gorąco polecam! Bardzo otwarte i pozytywne podejście do kursantów, możliwość odrabiania zajęć, ciekawe warsztaty. Córka chodzi na zajęcia z mangi, ja byłam na warsztatach malarskich, obie jesteśmy bardzo zadowolone.