Widok

Agata - opinia

Dziwi mnie tak wysoka ocena za usługi tej firmy. Początkowy kontakt z projektantką kuchni oceniam na bardzo profesjonalny, ale jeżeli chodzi o realizację to naprawdę bardzo słabo. Na usługę umówiliśmy się na październik 2020, montaż kuchni i szafy miał zająć 2 dni. W rzeczywistości wszystkie prace zakończone zostały dopiero w styczniu tego roku. Szafa początkowo montowana w miejscu w ktorym nie miała być (dobrze, że przyjechaliśmy zanim cała szafa została zamontowana, ale dziury w ścianie i tak już zrobione), półki zrobione inaczej niż w projekcie. Najwięcej czasu jednak zajęło montowanie kuchni. Źle porobione pomiary, ciągłe poprawki, bardzo zła organizacja, przyjeżdżały do nas elementy które w ogóle nie powinny do nas trafić i zalegały miesiącami (w końcu wywaliliśmy na śmietnik), a czekaliśmy na inne elementy, o których zapominali gdy przyjeżdżali na montaż. Nie jesteśmy też zadowoleni ze zmywarki którą nam pani projektant poleciła, szuflady są tandetne. Żałujemy, że nie zdecydowaliśmy się na zmywarkę wybraną przez siebie. Nie polecam tej firmy. Końcowy efekt kuchni zadowalający, ale było to wywalczone i prawdę mówiąc w tej cenie spodziewałabym się lepszej jakości.
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w końcu ktoś prawdę napisał:) ja powoli też się zbieram do napisania komentarza tej firmie - to będzie powieść w trzech tomach, stanowczo odradzam tą firmę. pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry