Cóż, przede wszystkim zaczne od tego, że idąc do tej szkoły myślałam o niej z niechęcią typowego ucznia - nie tylko dlatego że liceum, a więc więcej nauki, ale również stwierdzenie "szkoła prywatna" mnie odstraszało. Jednakże już po paru tygodniach chodzenia do tej szkoły do głosu doszło stare jak świat stwierdzenie "pozory mylą" - dzisiaj moge z całą pewnością stwierdzić że do lepszej szkoły trafić nie mogłam - wysoki poziom nauczania, szerokie możliwości rozwoju, dostosowywanie poziomu umiejętności ucznia do poziomu szkoły no i również ta wspaniała więź z kadrą nauczycielką - jestem przekonana że nigdzie indziej tego nie ma. ;) Nie mogłabym też zapomnieć o atmosferze - co prawda jak to w każdym dużym zbiorowisku równieśników zdarzają się problemy, konflikty, itp, to jednak uważam iż jest to najlepsze miejsce do jakiego mogłam trafi ( wiem że już tego stwierdzenia raz użyłam, ale taka jest prawda:) ) - to miejsce zadziwiająco napawa mnie optymizmem, motywuje do nauki ( o dziwo! ) jak i również sprawia że zapominam o problemach - zarówno pod wpływem wspaniałych znajomych jak i ciężkiej pracy, bo i o tym nie można zapomnieć, no ale to w końcu szkoła średnia i "praca na