Widok

Agatowa

Agatowa Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstało w bezpośrednim sąsiedztwie dużej aglomeracji, a jednocześnie na terenie spokojnego, pozbawionego miejskiego zgiełku, przedmieścia. W pobliskich Kowalach znajduje się kompleksowa infrastruktura potrzebna do wygodnego życia na co dzień.

Osiedle Agatowa powstawało w etapach, które oddawane są do użytkowania były w 2017 i 2018 roku (ostatnie budynki w czerwcu 2018). Jest to ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkaniec osiedla Agatowa

Jestem mieszkańcem osiedla Agatowa i klientem AMProjekt. Niestety profesjonalizm tej firmy kończy się na pięknych słowach na stronach dewelopera oraz rozmowach wstępnych przed zakupem. Jakość wykonania pozostawia dużo do życzenia, a serdeczność dewelopera i kontakt z nim kończy w momencie zapłaty za nieruchomość.
Mimo upływu dwóch i pół roku, nadal borykam się z wadami wykazanymi w protokole zdawczo-odbiorczym przy przejmowaniu nieruchomości. Teraz nasłali na mnie prawnika i próbują wmówić, że już skończyli mimo, że jeszcze nie zaczęli :( Zastanówcie się 10 razy zanim zdecydujecie się na zakup.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

To bardzo ciekawe co Pan pisze Panie Mirosławie, bo czytając ich broszurę rzeczywiście wygląda, że w kwestii jakości nie wyznają kompromisu..... Mam nadzieję, że wygra Pan tą batalię. Jest poszkodowany tylko Pan, czy więcej mieszkańców?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry