Widok

Agitacja wyborcza

Na drodze wojewódzkiej, obok ronda, umieszczono plakat wyborczy Andrzeja Dudy. O ile wiem obiekty państwowe powinny być neutralne. Poza tym nieszczęsne żółte barierki, na których zawisł portret to symbol marnotrawstwa publicznych pieniędzy i może się jednoznacznie kojarzyć. A przy okazji, czy tego typu decyzje zapadają na szczeblu lokalnym ? czyżby pan wójt zabezpieczał sobie tyły ?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10

Wolałbyś patrzeć na Roberta Biedronkę albo tygryska?!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Przeszkadzają plakaty wyborcze, pstrokate reklamy i inne tego typu rzeczy. Jest na to rozwiązanie. Naciskać na radnych żeby opracowano i uchwalono w gminie uchwałę krajobrazową tak jak to ma miejsce w Gdańsku. W Gdańsku właśnie wchodzi ona w życie i widać jak z budynków znikają, niezgodne z uchwałą szyldy, reklamy, ogłoszenia. Pod tą uchwałę podlegają również plakaty wyborcze. Radni są znani i wszyscy mówią, że zależy im by nasza miejscowość była ładna. Tak więc proszę w tej sprawie na nich naciskać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

I jeszcze mnie obrazili, napisali "Twój Prezydent" ;-);-) Kpina w biały dzień ..
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mnie to nie obraża, niech sobie wisi, mnie to tez wisi.Im będzie miał słabsze poparcie, tym lepiej dla "genialnego stratega" bo będzie l grał słabymi kartami. Sam się nikt nie wybiera, więc cała siła w nas, wyborcach. Wypowiedzi prof. Migalskiego i Halla w dzisiejszej TVN napawają mnie lękiem.n
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lepsza jest zeszmacona kidawa wisząca w Kielnie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

W porównaniu do ubigłych lat i tak jest mało tych plakatów wyborczych w Bojanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Als chciało powiedzieć, że przeszkadza tylko Duda. Za to cała pozostała antypolska banda z tygryskiem kłamyszem, ciepłym robciem, ham-ownią i małgonią która potrzebuje inspiratora jest ok.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nie chodzi o sympatie polityczne, tylko o zjawisko wieszania treści politycznych na obiektach publicznych (i to w Bojanie bo forum dotyczy Bojana). Bardzo cenna tu jest uwaga qsef (dzięki) - może zlikwidujmy (albo ograniczmy) propagandę na plakatach bo to marnotrawstwo papieru, śmiecenie (ile można chociażby kupić za to maseczek dla potrzebujących ?) To samo przy okazji - radosny baner - Noś maseczkę - może lepiej zamiast tego rozwieść maseczki mieszkańcom (seniorom) -są gminy w Polsce, które to robią.
Ponadto : Polaku, obrażając pozostałych kandydatów sam wystawiasz sobie świadectwo, poza tym, nie Ty decydujesz kto jest Polakiem,
a kto nie. Trochę szacunku do innych, nie wątpię, że jako prawdziwy Polak jesteś katolikiem więc znasz przykazanie miłości bliźniego.
Z chrześcijańskim pozdrowieniem ;-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przepraszam : rozwieźć maseczki, a nie rozwieść. Być Polakiem to także poprawna polszczyzna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Polak"to, jakiś troll z farmy. Nazwisk kandydatów nie potrafi poprawnie napisać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

co siedzi w głowach takich ludzi jak ty? Na jakiej podstawie oceniasz czy ktoś jest Polakiem czy nie? To jest taka cecha bandy wyklętych, którzy sobie bandytów na sztandary wzięli. Co za kret.n
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Będziesz miał kichawe końska pustaka jak ty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

Jakieś wieści z bazarku? (184 odpowiedzi)

Można otwierać szampana z świeżą bryzą?

Zaginiona figurka (3 odpowiedzi)

Dziś w nocy z 3/4 kwietnia b.r. doszło do aktu wandalizmu i profanacji. Z kaplicy przy ulicy...

do góry