Oryginalne wnętrze, pełne kwiatów i ciepłych kolorów, smaczne i świeże ciasta i pieczywo wypiekane na miejscu w piekarnio-cukierni. Szczególnie zachwycił nas czekoladowy sernik baskijski i bardzo dobra kawa.
Na pewno wrócimy.