Agnes z rodziną - ocena
~Agnes z rodziną
5.185.166.*
(1 miesiąc temu) 29 kwietnia 2026 o 17:10
Oryginalne wnętrze, pełne kwiatów i ciepłych kolorów, smaczne i świeże ciasta i pieczywo wypiekane na miejscu w piekarnio-cukierni. Szczególnie zachwycił nas czekoladowy sernik baskijski i bardzo dobra kawa.
Na pewno wrócimy.
0
0