Widok

Agnieszka Chylińska - Never Ending Sorry

Agnieszka Chylińska - Never Ending Sorry Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Agnieszka Chylińska - Never Ending Sorry, 18 maja 2023 godz. 19:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy koncert

To był jeden z najpszych koncertów na jakim byłam. Aga! jesteś niesamowita, Twoja energia to jak łączysz ludzi, twoje suchary (śmiech przez łzy ), nawet sąsiadka, która przyłapała Cię z papierosem pewnie by miała ciary przez cały wstęp. Dziękuję. Nie mogę już doczekać się letniej trasy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdziwie, mocno, kobieco

Piękny koncert, bardzo osobisty, jestem przekonana, że ten kto widział wywiad z Agnieszką sprzed około 4 lat, dostępny również teraz na YT odebrał koncert bardzo świadomie. Chylę czoła za dojrzałość, odwagę, świadomość siebie, niezwykły wokal, za to że Agnieszka jest bardziej Artystką przez wielkie "A" niż gwiazdą, za dowcip. Życzę dobrej energii, pozytywnych splotów zdarzeń i mocnej, dobrej życiowej wibracji. Wszystkiego cudownego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Dr Misio (8 odpowiedzi)

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich...

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee (4 odpowiedzi)

To będzie najszczerszy i najserdeczniejszy hołd dla niesamowitej wokalistki Adele. Stacey Lee do...

Życie Zaczyna Sie Po 30-tce | Lata 80'S I 90'S (5 odpowiedzi)

Impreza cykliczna - Życie Zaczyna się po 30-tce! Czy jesteś gotowy na niesamowitą noc pełną...

do góry