Widok

Agnieszka Chylińska - Never Ending Sorry

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Trasa koncertowa " Never Ending Sorry" szybko okazała się wielkim sukcesem i została wyprzedana jeszcze przed premierą płyty. Z tej okazji ogłaszamy drugi etap trasy! 28 października pojawił się najnowszy album Agnieszki Chylińskiej zatytułowany Never Ending Sorry, a wraz z nim nowa trasa koncertowa.[/lead]Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała swoich słuchaczy i widzów do wielu ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy koncert

To był jeden z najpszych koncertów na jakim byłam. Aga! jesteś niesamowita, Twoja energia to jak łączysz ludzi, twoje suchary (śmiech przez łzy ), nawet sąsiadka, która przyłapała Cię z papierosem pewnie by miała ciary przez cały wstęp. Dziękuję. Nie mogę już doczekać się letniej trasy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdziwie, mocno, kobieco

Piękny koncert, bardzo osobisty, jestem przekonana, że ten kto widział wywiad z Agnieszką sprzed około 4 lat, dostępny również teraz na YT odebrał koncert bardzo świadomie. Chylę czoła za dojrzałość, odwagę, świadomość siebie, niezwykły wokal, za to że Agnieszka jest bardziej Artystką przez wielkie "A" niż gwiazdą, za dowcip. Życzę dobrej energii, pozytywnych splotów zdarzeń i mocnej, dobrej życiowej wibracji. Wszystkiego cudownego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry