Widok
Agnieszka Hosak - ocena
Wycieczka po Gdańsku z panem Dariuszem była świetnym doświadczeniem! Od samego początku widać pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście wszystko idealnie zorganizowane, punktualnie i bardzo konkretnie. Do tego niezwykle miła atmosfera, dużo humoru i trafnych, błyskotliwych komentarzy, które dodawały całemu zwiedzaniu lekkości
Pan Dariusz ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w naprawdę ciekawy sposób jego opowieści i anegdoty wciągają i sprawiają, że czas mija zdecydowanie za szybko. Energia i pasja, z jaką prowadzi wycieczkę, są naprawdę zaraźliwe
Warto też podkreślić jego cierpliwość bez problemu dawał nam czas na przetłumaczenie jego wypowiedzi na niemiecki dla części grupy, robiąc to bardzo taktownie i bez żadnej presji
Z czystym sumieniem polecamy takiego przewodnika każdemu. Jeśli jeszcze kiedyś wrócimy do Gdańska, chętnie skorzystamy ponownie! ⭐
Pan Dariusz ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w naprawdę ciekawy sposób jego opowieści i anegdoty wciągają i sprawiają, że czas mija zdecydowanie za szybko. Energia i pasja, z jaką prowadzi wycieczkę, są naprawdę zaraźliwe
Warto też podkreślić jego cierpliwość bez problemu dawał nam czas na przetłumaczenie jego wypowiedzi na niemiecki dla części grupy, robiąc to bardzo taktownie i bez żadnej presji
Z czystym sumieniem polecamy takiego przewodnika każdemu. Jeśli jeszcze kiedyś wrócimy do Gdańska, chętnie skorzystamy ponownie! ⭐