Widok

Agnieszka Wilma - opinia

Byłam już na kilku pogrzebach, ale ten który organizowany był 24 grudnia przez Zakład Pogrzebowy Światłość Wiekuista okazał się najlepszy. Nie wiem, czy w przypadku pogrzebu można mówić w kategoriach lepszy-gorszy, ale chciałam w tym miejscu wyrazić swoją wdzięczność za profesjonalizm i szacunek, z jakim traktowano mnie i moją rodzinę przed oraz w trakcie organizowania pogrzebu naszej mamy. Chciałabym napisać kilka słów o pracownikach Domu Pogrzebowego. Przede wszystkim rzuciło mi się w oczy ich zaangażowanie i szacunek z jakim traktują zmarłego. Oni nie tylko wykonują swoją pracę ale poświęcają tej pracy całe swoje serce. Sprawiają wrażenie osób głęboko przejętych bólem rodziny zmarłego. Bardzo im dziękuję za takie podejście do obsługi pogrzebu. Takie podejście jest bardzo pomocne w tak trudnych chwilach. Zakład Pogrzebowy zadbał o wszystkie szczegóły, które są dla osób pogrążonych w żałobie prawie niezauważalne. Dbałość i kultura osobista osób pracujących jest na bardzo wysokim poziomie. Zaskoczeniem było dla mnie też to, że Panowie byli bardzo elegancko ubrani, nie w ciuchy z pierwszej łapanki albo polarki, każdy miał jednakowe buty, koszule, płaszcze bo było zimno, to świadcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas swoim zaufaniem i dziękujemy za tak piękne słowa .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry