Widok

Agnieszka - ocena

Niestety ale zajęcia jogi są prowadzone przez bardzo nieprofesjonalną osobę Panią Iwonę. Nauczyciel nie poprawia, źle instruuje, w dłuższej perspektywie można sobie zrobić krzywdę a joga ma przecież pomagać. Kilka przykładów: skręty tułowia na zgiętym, nie wydłużonym kręgosłupie, nie podciągnięte rzepki kolan przy prostych nogach itd.
Radzę poszukać innego studia jogi. Nauczycielka może się stara ale nie ma wiedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mocne słowa, choć nic mi się tu nie zgadza. Chodzę na jogę Body and Mind nieprzerwanie od 2-ch lat, podczas których nikt - ani ja, ani nikt inny na zajęciach, na których byłam - nie doświadczył najmniejszego nawet urazu. Każda pozycja jest zawsze prezentowana przynajmniej w dwóch wariantach - dla mniej i dla bardziej zaawansowanych, a prowadząca notorycznie przypomina o tym, że mamy wybór, na którą z nich się zdecydować. To jest joga - tylko my wiemy, jak silne czy słabe jest nasze ciało w danym dniu. Nie znam Twojej sportowej historii, ale ja bardzo często korzystam z usług różnych klubów i wydaje mi się, że mogę obiektywnie ocenić poziom ćwiczeń, ich różnorodności, wsparcia przez prowadzących czy klimatu zajęć. W moim prywatnym rankingu Body and Mind, w tym sama p. Iwona, plasują się bardzo wysoko, zwłaszcza jeśli chodzi o wiedzę - praktyczną i teoretyczną, profesjonalizm, organizację zajęć, jak i kulturę osobistą i "to coś". Żeby nie być gołosłowną - dzięki dokładnie tej jodze, tej, którą tak negatywnie oceniłaś, fantastycznie wzmocniłam ciało i umysł i zdobyłam Koronę Maratonów Polskich. Tobie Body and Mind nie pasuje i ok, Twój wybór, jednak stwierdzanie, że komuś mogłaby się stać krzywda jest pomówieniem i jako takie nie powinno mieć miejsca. Życzę Tobie znalezienia miejsca, które spełni Twoje oczekiwania.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry