Bardzo serdecznie polecam! Świetne podejście do pacjenta, trafne diagnozy, czuję się bardzo zaopiekowana.
00
~Agnieszka
78.30.77.*
(3 miesiące temu) 26 marca 2026 o 18:33
Odpowiedź obiektu
Dziękujemy za tak miłe słowa i rekomendację. Cieszymy się, że nasze podejście oraz trafna diagnoza sprawiły, że czuła się Pani dobrze zaopiekowana. To dla naszego Zespołu największa satysfakcja. Dziękujemy za zaufanie i życzymy dużo zdrowia!