Niesamowita! Nieowyobrażalna! Poziom usługi absolutnie przerósł moje oczekiwania. Mieliśmy marzenie o choince w nowym domu-a już mieszkamy w nowym domu. Mieliśmy nadzieję na sprzedaż poprzedniego-a stało się to zanim się zorientowaliśmy co się dzieje. Przedsiębiorcza, kreatywna, pomocna, zorganizowana, umiejąca słuchać, zorientowana na cel i współpracę, rzeczowa i konkretna, ale też ciepła i wspierająca. Pani Iza zrobiła na mnie wspaniałe pierwsze wrażenie, trwające do tej pory. Nie można opisać słowami, jak dobrze wykonała swe zadanie-pokierowała nas, spięła sprawy formalne, przeprowadziła przez proces sprzedaży i zakupu w sposób nienaruszający spokoju naszej rodziny-i sama stała się jej znaczącym ogniwem, bo gdyby nie jej praca, ja nie miałabym swojego biura, a dzieci azylu. Jest genialnie skuteczna w swojej pracy, polecam słuchać, co mówi do klienta, każda wskazówka jest cenna i będzie dla Was korzystna. Będę Panią Izę polecać-w zasadzie już to robię -bez najmniejszej wątpliwości i wahania. Na koniec dodam, że to jedna z najbardziej uczciwie, rzetelnie i sumiennie wykonanych usług od lat, jakie mogłam zobaczyć. I jej praca jest warta każdej złotówki. Każdej. Polecam bardzo.