Widok

Agnieszka

Do dzisiaj korzystałam z AS Taxi z polecenia.
Ale to co mnie dzisiaj spotkało -PORAŻKA!!! Zadzwoniłam o godz. 7.10 po taxi z zamówieniem na 7.40 Zaspa-Oliwa PKP, bilet na pociąg, który odjeżdża o 7.55 zakupiony, spokojnie zdążę ( jadę na pogrzeb). Dyspozytorka dzwoni do mnie o 7.40, że taxi jest na ul. Rzeczypospolitej, mówię słucham ? w pierwszej chwili nie zrozumiałam, bo zamawiałam dużo wcześniej kurs z planem dojazdu do pociągu, nadmieniam,że nie ma korków w sobotę o rannej porze na Zaspie. ....co dalej....rośnie ciśnienie, pociąg nie zaczeka. Godz. 7.50 pani dzwoni,że taxi czeka...co ja na to ? ZA PÓŹNO !!! w 5 min. do stacji PKP nie dojedzie samochód. Tym samym na pogrzebie nie byłam, rodzina zniesmaczona, bilet zakupiony przepadł niewykorzystany, a mało tego dzień pracy mi również przepadł. Wszystko poszło nie tak, jak miałam zaplanowane czasowo. Wszystko dlatego, że lekce ważą sobie człowieka. Mogę jedynie domagać się zwrot poniesionych kosztów co niniejszym uczynię. ODRADZAM WSZYSTKIM AS TAXI, a korzystałam często :(
Moja ocena
iTaxi.pl kategoria: Taxi
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Dla mnie ta opinia jest mało pomocna. Nie usprawiedliwiam spóźnienia taxi ale gdybym miał tak ważny wyjazd to planowałbym z głową. 15 minut na dojazd do dworca i dobiegnięcie do pociągu? Wiadomo, różne sytuacje się zdarzają. Jak nie dasz sobie zapasu czasowego, takie właśnie mogą być skutki. Też byłbym zniesmaczony (jak Twoja rodzina) gdyby moi bliscy byli tacy beztroscy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dlaczego nie wczesniej niz 15 minut zamawialas ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry