Widok

Agresywny pies! Pomózcie!

Rowery Oliwa Temat dostępny też na forum:
Po wjechaniu rowerem do Trójmiejskiego Parku wejściem przy ulicy Bobrowej/ Czyżewskiego w Oliwie, ok 800 metrów od wjazdu (wybierałem się w stronę Sopotu, ul.Reja) zostałem zaatakowany przez psa rasy obronnej( mocna budowa ciała, wzrost ok. 40 cm, sierść gładka, szara w czarne plamki). Pies był z mężczyzną ok.40 lat w starym zielonym swetrze w kratkę.Był z nim też 10 letni chłopiec z plastrem na czole. Po prośbie o świadectwo szczepienia psa mężczyzna próbował mi wyrwać telefon, a następnie jeszcze raz spuścić psa. Podejrzewam,że mieszka gdzieś w pobliżu. Proszę, pomóżcie mi go zidentyfikować.
Tomek
kota2@o2.pl
601620080
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trafiłaś w sedno tarczy, Olu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spray'e typowo pieprzowe sa do bani - wystarczy lekki wiatr lub deszcz i jego dzialanie praktycznie spada do zera, lub co gorsza, przy niesprzyjajacych warunkach atmosferycznych mozna samemu sie unieszkodliwic :/
pozatym b. slaby zasieg - okolo 1m....
mysle, ze nie warto ryzykowac...jak kupic, to cos porzadnego :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sadyści!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nieznajomy napisał(a):

> sadyści!!!!!!!!!!!!

Treść posta niezgodna z regulaminem forum.
Treść prosta niezgodna z regulaminem forum.
Teść prosta niezgoda z regolaminem furom.
Teść prosto niezgodą z ogoleniem kurom.
Jeść prosto na zgodę z ogólnym karom.
Iść prosto na zygotę z ogólną karą.
Idź pasto na zygotę z ogółu krą.
Impas tona żygot załogą.
Pas tonarzy z gołą.
Pastor żyłą.
Parzyło.
Parło.
Prrr...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam aki i lucyfera do spotkania celem przedyskutowania zasadnosci ich sposobow poradzenia sobie z agresywnym czworonogiem.
jako miejsce proponuje lasy trojmiejskie aby nie bylo zbyt wielu swiadkow.
jezeli wyzej wymienieni nosza spodnie a nie kolorowe torebki moze cos z tego wyjdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehehehehe, no nie moge :)
Andy - bez swiadkow ? a jak ty jestes jakims Sodomita , to co wtedy?
:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki pomocy ludzi życzliwych, udało mi się agresora rozpoznać i namierzyć. Mam nadzieję,że reszty dopełni policja. Dziękuję za wszystkie praktyczne porady udzielone mi przez uczestników forum, z części z nich skorzystałem.
Pozdrawiam,
Tomek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tr napisał(a):

> Dzięki pomocy ludzi życzliwych, udało mi się agresora rozpoznać
> i namierzyć. Mam nadzieję,że reszty dopełni policja. Dziękuję
> za wszystkie praktyczne porady udzielone mi przez ucze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje, temu komus, kto udziela sie pod moim pseudo - pisz sobie co chcesz...zycze milej zabawy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0