Airborn

Kursy i szkolenia Kursy zawodowe

Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia Brałam udział w kursie NSTS-05 z lotami w Sopocie. Jestem zachwycona! Bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Monika - opinia Niedawno zakończyłam kurs NSTS-05. Wszystko przebiegło bezproblemowo i...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Michał Grabowski - opinia Najlepsze szkolenie na jakim byłem od kilku lat. Polecam każdemu kto...
~Michał Grabowski
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Łukasz - opinia wątek zamknięty Kurs uav bvlos - w dobie pandemii zajęcia teoretyczne on-line + praktyki w...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

uav vlos kurs wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

:) wątek zamknięty Super kurs. Polecam wszystkim:)
~Dronio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Daja radę wątek zamknięty Super ludzie! Zapisałem się na Vlosa i BVlosa za jednym zamachem i to była...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Airborn wątek zamknięty Jestem właśnie w trakcie kursu na Vlosa na koptery do 25 kg i swój pierwszy...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Polecam:) wątek zamknięty Moje wrażenia po kursie na Vlosa są jak najbardziej pozytywne. Naprawdę nie...
~Benek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Super kurs! wątek zamknięty Fajnie, że taka szkoła jest w trójmieście. Intensywny kurs ale wiedza dobrze...
~Pacio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Godni Polecenia wątek zamknięty Szkolenia zgodne z zakresem obowiązującym na egzaminie. Po takim szkoleniu...
~Gonzo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Dobra organizacja wątek zamknięty Uważam, że szkolenie jest przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Przede...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Dobry kurs VLOS wątek zamknięty Na kurs VLOSa zapisałem się na w maju. Nie wiedziałem do kończa czego moge...
~Mati Szewcu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Spoko kurs wątek zamknięty Świetny kurs w dobrej cenie. Miła atmosfera, dużo wiedzy do przekazania i...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Polecam :) wątek zamknięty Zdecydowanie bardzo dobry kurs, sprawnie, systematycznie, lojalnie,...
~Macias
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

Na plus wątek zamknięty + bardzo fajni prowadzący + bardzo dokładne wytłumaczenie zasad i techniki +...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Super szkoła! wątek zamknięty Kurs nie do podrobienia, masa ważnej teorii przydatnej podczas lotów a...
~Krystian87
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Naprawdę warto! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą wynieść z tego szkolenia coś więcej...
~DamianL
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Świetna oferta ! wątek zamknięty Warsztat przeprowadzony w sposób bardzo profesjonalny !!! Tematyka zagadnień...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Warsztaty lotnicze dla dzieci !!! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim rodzicom warsztaty edukacyjne dla dzieci...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry