Akademia Mowy

Logopedzi

Gdynia, Wrocławska 100D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam!!! Profesjonalne usługi w miłej atmosferze. Córka...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Maria - opinia wątek zamknięty Z terapii jąkania u Pani Agnieszki korzystaliśmy już jakiś czas temu. Nasza...
~Maria
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2020

Jąkanie - skuteczna pani Agnieszka :) wątek zamknięty Marcinek jest po ukończeniu terapii jąkania, jesteśmy bardzo zadowoleni i tak...
~Joanna Florek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

Polecam w 100%. wątek zamknięty Polecam wszystkim osobom z problemami Akademię Mowy - szczególnie Panią...
~Agnieszka G.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Rewelacyjne wątek zamknięty Szczerze polecam terapię Tomatis u p. Agnieszki w Akademii Mowy. Metoda...
~Marek, taka Małgosi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

łukasz wątek zamknięty Polecam akademię mowy jak ktoś chce się wyleczyć z jąkania.Pani Agnieszka...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

Tomatis - rewelacyjna terapia wątek zamknięty Polecam wszystkim! Córka skorzystała z terapii Tomatisa i jestem zachwycona...
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Gabinet na prawdę godny polecenia. Moja córka uczęszcza na zajęcia...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Tomatis wątek zamknięty W gabinecie Akademii mowy jestem w trakcie terapii tomatis. Pani Agnieszka...
~Urszula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Poecam wątek zamknięty Polecam ośrodek. Syn bierze udział od 2,5 roku w różnych formach zajęć :...
~justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Profesjonalny wątek zamknięty Polecam, mój syn jest pacjentem gabinetu już 4 rok. Zajęcia prowadzone są w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Super gabinet! wątek zamknięty Polecam wszystkim gabinet logopedyczny przy ulicy Wrocławskiej. Uczęszczałam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

świetny specjalista! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm a do tego indywidualne podejście do pacjenta. Efekty...
~js
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry