Odpowiadasz na:

Akpol

Czy ktoś tam pracował i moze podzielic sie opinią? jakie warunki i zarobki?

Czy ktoś tam pracował i moze podzielic sie opinią? jakie warunki i zarobki?

zobacz wątek
11 lat temu
~Kasia

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry