Widok

Akumulatory - gdzie sklep w Trójmieście?

gdzie kupie aku w 3miescie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w auchan, na stacji w pierwszym lepszym motoryzacyjnym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie kupuj w hipermarkecie ani na stacji benzynowej. Dobry sklep z fachowa obsługą i bardzo dobrymi cenami jest np. na Trakcie Wojciecha na terenie dawnej bazy Transbudu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
a czym się różnią te z hipermarketu? zjeżdżają z innej taśmy produkcyjnej? cena przynajmniej konkurencyjna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ceny w tym przywołanym przez mnie powyżej sklepie są również konkurencyjne. Dodatkowo w ramach zakupu aku zainstalowano mi nowy akumulator, odebrano stary (nie musiałem się później bujac z oddaniem starego żeby odzyskac kaucję), przy okazji pomierzono prąd ładowania żeby mieć pewność ze nie wkładam nowego aku do samochodu z niesprawną instalacją.
Tego co wyżej opisałem nie dostaniesz w hipermarkecie. Dodatkowo w hipermarkecie może się zdarzyć ze akumulator bardzo długo leży na półce a to mu nie służy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sprawdź http://kulturuj.pl/2023/08/31/sklepy-z-akumulatorami-co-tam-robia/ polecam bardzo fajne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o akumulator to zdecydowanie odradzam zakupu w hiper, wyleżane to nie wiadomo ile, a i starego będziesz się musiał pozbyć na własną rękę, tylko problem z tego. A tak to założą, stary zabiorą i z głowy. Nie ma co na tym oszczędzać parę gorszy.
:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Akucentrum, mam od nich 4 akumulatory, rok po roku do innych aut, wszystkie działają, potrafią doradzić, mają na miejscu mierniki i robią pomiary od ręki jak ktoś nie jest pewien czy aku jeszcze pożyje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
W Oliwie jest mały sklepik, nie pamiętam nazwy, ale ceny były bardzo kokurencyjne. Doliczając przesyłkę, wychodziło najkorzystniej właśnie tam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dodam jeszcze, że w przypadku akumulatorów duże znaczenie ma ich producent. A więc w pierwszej kolejności należy szukać wśród takich marek jak 4Max, Exide, Bosch, Varta czy Cartechnic.
Jeżeli chodzi o rodzaj, to wydaje mi się, że lepsze są żelowe, później bezobsługowe a na końcu obsługowe.
Kupować warto też przez neta, bo taniej. Ale tylko tam, gdzie dostawa jest do warsztatu partnerskiego na Motointegrator ma taką opcję.
Chodzi o to, aby była możliwość zwrotu starego aku, sprawdzenia ładowania z alternatora.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Żadna z powyższych, chyba że to ma być akumulator tylko na dwa lata.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam poszukać czegoś lepszego np Tuborg
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
W ASO... serio :) Ostatnio zeszli trochę na ziemie z cenami, zadzwoniłem z ciekawości i akumulator do mojego auta mieli za 320zł brutto, wymiana w cenie - dokładnie taki sam jak miałem fabrycznie zamontowany. Co ciekawe to było raptem 25zł więcej niż akumulator Boscha ze sklepu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ktoś pisał o sklepie w Oliwie - Metal-mot albo inaczej "Sklep na rampie". Ceny najlepsze, asortymont też ogromny, zawsze idzie ugadać jakiś rabat. Zaopatruje się tam we wszystko od długiego czasu. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Gdansk, Czarna 1. Niedaleko Galerii Baltyckeij
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
auto częśći ANZO,Gdynia Benisławskiego 32 ,byłem ,polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

to fakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupiłem http://sobierajremonty.pl/najlepszy-akumulator-do-lodzi/ dobry zakup warto rozważyć te opcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie polecam zakup akumulatora w https://voltpolska.pl/ . Od jakiegoś czasu tylko tam kupuję potrzebne sprzęty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja serdecznie polecam akumulatory Warszawa. Wiem, że jest to kawałek od Trójmiasta lecz z łatwością można zamówić akumulator przez internet. Wydaje mi się, że jest to prostsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamów http://spaltluszcz.pl/wydajnosc-akumulatora-jak-prawidlowo-ocenic/ są po prostu niezawodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

do góry