MIX oceniam bardzo dobrze. Należę do osób marudnych, ale jeśli chodzi o ten ośrodek, naprawdę nie mam do czego się przyczepić. Z różnych przyczyn prawo jazdy zdawałam w paru miejscach w Polsce, instruktorów też miałam kilku, ale zdecydowanie p. Krzysztof i p. Jacek z MIX-u okazali się najlepsi. Obaj panowie są w mojej ocenie naprawdę świetni. Można było pożartować, ale jeśli chodziło o jazdę potrafili być surowi i wymagający. Podchodzą indywidualnie do charakteru kursanta, widać, że profesjonalnie traktują swoje zadanie szkolenia kierowców. Wszystko to brzmi utopijnie, ale spotkałam się już z takim chamstwem i niekompetencją ze strony instruktorów, że postanowiłam postawę obu panów wyróżnić. Co do cennika jest on standardowy i zbieżny z cenami w innych ośrodkach. Nie wiem jak wygląda przygotowanie teoretyczne do nowych egzaminów, ale podczas, gdy ja zdawałam "starą" teorię, wykłady prowadził p. Mrugała i muszę powiedzieć, że robił to bez zarzutu. Teorię nową również miałam przyjemność zdawać i szczerze mówiąc bez większych problemów i przygotowań udało mi się ten temat zamknąć, więc coś musi być na rzeczy. Podsumowując, polecam OSK MIX wszystkim z czystym sumieniem.