Widok

Album zdjęć 3Сity #StandWithUkraine

3Сity #StandWithUkraine Temat dostępny też na forum:
https://galeria.trojmiasto.pl/3ity-StandWithUkraine,2,516905.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko trzech się znalazło? do zanegowania? to nieźle muszą zapier...ć żeby wyrobić normę dzienną . A wróbel spad.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

obłuda

2022 rokiem bandery na ukrainie i s s galizien u widlarzy a oni ru ss .. smiechu warte
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko jak ich bedziecie przyjmowali pod swoj dach, to dobrze sprawdzcie czy nie maja ze soba piły czy siekiery i sprawdzcie czy nie mieli krewnych w SS Galizien mordrcach z MOkotowa Tacy przyjacieli ci ukraincy.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ukraina to taki kraj 3w1,część zachodnia polsko-języczna wschodnia rosyjsko-języczna i kawałek środkowy to Ukraina !! Zrobią z nimi to co z Jugosławią !
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hajdamacy (za Wiki) - uczestnicy zbrojnych napadów rozbójniczych na terytorium Ukrainy Prawobrzeżnej w składzie Rzeczypospolitej

tu (1768) bandyci i tam (1943) bandyci, czy jest to jakaś przypadłość genetyczna na tym terenie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

jeszcze wspieranie tryzubów

wyjdzie Polsce bokiem. Wołynia NIGDY nie zapomnimy
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Głupie Polacy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

A gdzie czerwono czarne flagi, na inną okazje.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Białorusinka trzyma się razem przeciw polskim panom
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdy dojdzie do zapowiadanej obecnie (przez radykałów politycznych) rzezi na mniejszości rosyjskiej na terenie Ukrainy dojdzie oczywiście do inwazji w obronie rodaków (to pewne).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Działacze PO wyciągnęli flagi Arki i udają Ukraińców

Problem w tym że ich lider Tusk to przecież wieloletni przyjaciel Putina i Merkel których biznesy są głównym "paliwem" umożliwiającym Putinowi agresywną politykę wobec sąsiadów.
To dzięki Niemieckim miliardom Euro Putin ma za co się zbroić i atakować sąsiadów.
Może zamiast tego pajacowania z flagami Arki przestańcie pomagać Niemcom zbroić Putina a zacznijcie działać dla dobra Polski.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawe, bo znajoma, której mąż jest Ukraińcem mówi zupełnie co innego. Jak widać nawet sami Ukraińcy niekoniecznie wiedzą na czym ich kraj stoi. Czyżby rosyjska propaganda? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezpieczeństwo Ukrainy to bezpieczeństwo Polski. Radzę posłuchać jakie żądania wysuwa Putin, to się może oczka otworzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda, że dumni potomkowie husarii nie pamiętają jak wyzyskiwali Ukraińców za I RP.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

O kur... Już nie pamięta kto najechał Gdańsk w 45? Widzę niektórym marzy się powtórka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry