Widok

Album zdjęć 3Сity #StandWithUkraine

3Сity #StandWithUkraine Temat dostępny też na forum:
https://galeria.trojmiasto.pl/3ity-StandWithUkraine,2,516905.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

edward

Ci co tak sie solidaryzuja z ukraina to niech tam z nimi spie**zaj a . Nasze miasto zescie najechali po 45- tym !! Brawo Rosja zrobcie tam w koncu porzadek .
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brawo mordercy dziadków naszych

To teraz pod pomniki z mordercami naszych dziadków się staje i robi fotki ....brawo dulkiewicz ukraiński namiestniku
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 3

Żadnej pomocy banderowcom!

Kiedyś, w 1944, wystarczyły im siekiery, kosy i widły! Wiec wprawę maja to teraz tez niech sobie sąmi radzą!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 4

te janukowycz puknij się w łeb
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czujecie?

Niesamowite, nawet przez internet czuć smród onuc. Musi tu być dużo trolli tych wróblowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26

Co tam robi prezydent Gdanska? Jak chce byc szefem MSZ to niech sobie odpusci prezydentowanie w Gdansku i niech idzie w ministry.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3

pracownik najnizszego stopnia farmy antyrosyjskiej propagandy?

placa pewnie mierne centy za ilosc wpisow, przy ktorych merytoryczna odpowiedz nie umie zaistniec?
Zawolaj oficera dyzurnego, moze podejmie sie merytorycznej dyskusji (tylko co usa wie o europie?)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Żyjesz w pradawnym niemieckim grodzie. Goci, Odyn, te sprawy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Banda jeło...

tyle w temacie strajkujących przeciw czemukolwiek...tym bardziej w tej kwestii.

Ps. Ukraińcy mają w du... swój kraj więc czemu niby ktokolwiek miałby się tym przejmować ?

Moim zdaniem niech ich rosja przejmie, będzie się im lepiej żyło.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale jak do siebie, przecież banderowców deportowano do Polski (Akcja Wisła 1947-50). A ci co bogatsi uciekli do Kanady. Na Ukrainie został tylko... głód.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bóg z Władimirem

Chwała Władimirowi!! Niech mu Bóg błogosławi. A wy banderowcy, bądźcie przeklęci na wieki
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 6

rozsądek - towar deficytowy

każda forma solidarności ma sens, gdy jest rozsądna
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 3

A dlaczego chcesz lepiej pamiętać 1943 niż 1768 (Powstanie hajdamackie ?)

W czym było gorsze ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

to poszukaj na mazurach bo tam ich po wojnie deportowano :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry