Widok
Aleksandra Maciejewicz - opinia
Niesamowita kobieta, pełna uśmiechu, sympatyczna, kreatywna i przede wszystkim widać, że z ogromną pasją do tego co robi. U niej na sesji zdjęciowej nie ma mowy o żadnym stresie czy nieśmiałości, jest bardzo luźno, przyjemnie i czas szybko leci. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej wspólnej pracy i mam nadzieję, że będę mogła częściej z nią współpracować. Gorąco polecam! :)
Moja ocena
Oczami Any
kategoria: Fotografowanie
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
kreatywność: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6