Niesamowita kobieta, pełna uśmiechu, sympatyczna, kreatywna i przede wszystkim widać, że z ogromną pasją do tego co robi. U niej na sesji zdjęciowej nie ma mowy o żadnym stresie czy nieśmiałości, jest bardzo luźno, przyjemnie i czas szybko leci. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej wspólnej pracy i mam nadzieję, że będę mogła częściej z nią współpracować. Gorąco polecam! :)