Polecam bardzo! Zarówno praktyka, jak i teoria zdane za pierwszym razem! I to wszystko za sprawą jednego człowieka!
Pod okiem Pana Janusza Piotrowskiego nauczyłam się wszystkiego, co pomogło mi poczuć się pewnie „za kółkiem”. Pan Janusz ufa swoim kursantom i pozwala im popełniać błędy, które później wyjaśnia i koryguje. Uczy konkretnie, przekazuje wiedzę w bardzo jasny sposób i nie „słodzi”, jeśli coś jest nie tak, tylko od razu stara się temu zaradzić! Instruktor zwraca uwagę na najdrobniejsze mankamenty, których poprawa plusuje na egzaminie!
Dynamiczna i sprawna jazda- to atuty, których przede wszystkim nauczy Was Pan Janusz, i które bardzo ułatwiają jazdę i wykonywanie manewrów. Ponadto instruktor nie wywiera żadnej presji na swoim kursancie, wszystkie lekcje u Pana Janusza przebiegają w płynnym i przyjemnym rytmie. W trakcie całego kursu nauczyłam się nie tylko odpowiedniej jazdy, ale też spokoju i opanowania. Na egzaminie nie popełniłam żadnego błędu, a to tylko dlatego, że korzystałam z wiedzy, jaką przekazał mi Pan Janusz w trakcie całego kursu. Pana Janusza Piotrowskiego polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć sprawnie i żwawo, a zarazem pewnie i bezpiecznie!