Widok

Aleksy - opinia

Oto wrażenia, jest to lista zarzutów:
1) w internecie restauracja reklamuje się jako "francuska", a z francuskiego w menu jest tylko "deska serów francuskich" i foie gras - w obu przypadkach kucharz ma się nijak do tego, bo i jedno i drugie było ze sklepu,
2) żadnego dania z tych reklamowanych w internecie, nie było w karcie,
3) zamówiłem "menu degustacyjne" (270 zł) i:
a) pomysł na tatar z gęsiny jest chybiony, ponieważ gęsina podana w ten sposób, wygląda bardzo nieapetyczne, sprawia wrażenie nieświeżej wołowiny, konsystencja jest nieprzyjemna, sam tatar był niedoprawiony i bez odpowiedniej ostrości zapewnianej na ogół przez dodatki, takie jak marynowane grzyby lub kiszony ogórek i cebulę. Podsumowując: poniżej przeciętnej;
b) rosół z gęsi z kluseczkami był poprawnie zrobiony, ale czy po to się chodzi do restauracji?
c) dwa rodzaje ryb (sandacz i dorsz), też były zrobione poprawnie, ale nic poza tym, ponadto, źle doprawione, dodatki nie tworzyły kompozycji;
d) półgęsek (mikroskopijna porcja) był bardzo dobry, ale co to ma wspólnego z kuchnią? d),e),f),g)-brak miejsca
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dzień dobry
Piszesz to samo jako 933aleksym na innych portalach. Mam nadzieję, że kiedyś przestaniesz nas opluwać i nauczysz się uczciwości w stosunku do zespołu i własnej pracy.
To złośliwa opinia byłego pracownika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry