Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Teoria szybko i sprawnie. Polecam jazdy z panem Bogdanem, wytłumaczy...
~Paula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Ta szkoła jest godna polecenia. Wykłady jak i jazdy przebiegały w przyjemnej...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Najlepsza szkoła w Trójmieście wątek zamknięty Profesjonalna szkoła jazdy zarówno pod względem teoretycznym, jak i...
~Joanna J.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Jak najbardziej POLECAM! wątek zamknięty Z całego serca polecam szkołę jazdy ALEX. Egzamin zdałam za pierwszym razem....
~Paulina P.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Świetna szkoła dla przyszłych kierowców, wykłady wyczerpujące temat, a przy...
~Patryk
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2011

POLECAM - zdałam za pierwszym razem :) wątek zamknięty OSK ALEX to bardzo dobra szkoła nauki jazdy . Teoria z Panią Alicją mijała...
~Ewelina B.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Świetna szkoła, profesjonalna kadra. Dziekuję p. Alicji za pomoc i...
~Marta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

POLECAM WSZYSTKIM... :-) wątek zamknięty Świetna kadra o najwyższych kwalifikacjach. Wykłady przebiegały sprawnie w...
~Emanes
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Naprawdę gorąco polecam ! Świetna atmosfera, zajęcia teoretyczne bardzo...
~A.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

PoLeCaM !!! wątek zamknięty Gorąco polecam OSK ALEX!!! Egzamin zdałem za pierwszym razem! Zajęcia...
~Konrad
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam szkołę nauki jazdy Alex.Zajęcia teoretyczne ciekawie...
~Zosia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy! Wiele się nauczyłem kurs minął bardzo sprawnie....
~Dominik
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM :) wątek zamknięty Moim zdaniem kurs na prawo jazdy przebiegł bardzo sprawnie a co najważniejsze...
~A. R. ;)
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

Polecam- zdałem za 1 razem wątek zamknięty Nauka teorii jest przeprowadzana bardzo sprawnie. Jeśli chodzi o jazdę to...
~Mateusz Gdańsk
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

Bardzo, bardzo polecam :)! wątek zamknięty Z całego serca polecam szkołę jazdy ALEX. Zajęcia teoretyczne przebiegały...
~asia :)
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2010

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na naukę jazdę w tym ośrodku....
~Natalia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2010

Marta - opinia wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam tę szkołę nauki jazdy. Zarówno teorię, jak...
~Marta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

Polecam wątek zamknięty Uważam, że jest to najlepsza szkoła nauki jazdy w trójmieście, w...
~Monia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2010

Szybko. Miło. Zdane. :) wątek zamknięty Zapisałem się na kurs, szkolenie odbyło się błyskawicznie. Co do jazd nie mam...
~Patryk Dębski
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

Z czystym sumieniem POLECAM!!! wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić tę szkołę. Wykłady, szybko, dobrze,...
~Diana
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
131

postów

72

wątków

do góry