Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco Polecam! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miły i profesjonalny...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

polecam wątek zamknięty Od dwóch lat leczę zęby tylko w tym miejscu. Ponieważ panikuję na sam widok...
~ms
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Polecam! wątek zamknięty Polecam!
~Jar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Polecam wszystkim, z małą uwagą. wątek zamknięty Stomatolog, który mnie leczył to młody i bardzo uprzejmy Pan. Do zabiegu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Tak jak w nagłówku gorąco polecam - stomatolodzy podchodzą tu naprawdę...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

wizyta z dzieckiem bez stresu wątek zamknięty jestem pod wrażeniem leczenia u pana doktora-rano dziecku dokuczał ból ząbka...
~MAMA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Wyrwanie zęba wątek zamknięty Okropnie bolał mnie ząb, zakład wyszukałem w google, gdyż chciałem coś...
~Szymon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

Bardzo dobry gabinet! wątek zamknięty Byłam kilka razy na plombowanie z NFZ i 2 razy na leczeniu kanałowym. Zawsze...
~Ally
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Pan Michał Dziunko - to niezwykle profesjonalny dentysta, dla którego nie ma...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

1000000000% na TAK wątek zamknięty Do kiedy nie doświadczyłem osobiście usług w gabinecie p. Elżbiety i Michała...
~dloogy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

Polecam!!!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,niezwykle miła atmosfera,zero stresu podczas...
~norwidka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Gorąco Polecam usługi lek. Michała Dziunko. Byłem dziś na wypełnieniu dwóch...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Tak jak być powinno, czyli płacisz, wymagasz i otrzymujesz jakość wątek zamknięty Trochę czekałem na wizytę ze względu na brak wolnych terminów, ale było...
~Adam Butowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

Polecam Pana Michała! wątek zamknięty Niesamowicie sympatyczna atmosfera, zero stresu. Robiłam 2 zęby kanałowo + 3...
~bożena78
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry