Widok

Alicja Bohatkiewicz - opinia

Transakcja w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu i z odpowiednią osobą.
To już druga sprzedaż, w której Bożena zajęła się dosłownie wszystkim, bo od lat mieszkam w Ekwadorze i nie mogłam przyjechać do Polski. Po mistrzowsku przygotowała ofertę. Przekonałam się, że uczciwy i rzeczowy opis to najlepszy sposób na sprzedaż. Efekt? Nie minął nawet tydzień i mieszkanie zostało sprzedane! Niewiarygodne!
Ekwadorskie procedury, kontakt utrudniony przez różnicę czasu i inne komplikacje nie stanowiły przeszkody dla Bożeny. Z jej pomocą całość poszła super gładko. Pilotowała wszystko do samego końca, nawet już po podpisaniu aktu notarialnego. Potrafi zarządzać sytuacją kryzysową i reagować błyskawicznie, a także posłużyć rzeczową i szczerą radą, gdy to konieczne.
Trudno wyrazić całą wdzięczność, jaką czuję dla Bożenki za radę, by właśnie teraz zdecydować się na sprzedaż i oczywiście za ogrom pracy, jaki włożyła, żeby cała operacja przebiegła sprawnie i szybko. Pozostaje mi tylko zaprosić Bożenę do Ekwadoru! Myślę, że tutejsi pośrednicy mogliby dużo nauczyć się z jej profesjonalizmu! Kto wie, może równie szybko udałoby się jej sprzedać plantację kakao albo jakąś hacjendę nad oceanem...
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Ależ p. Alicjo!!!
Dziękuje za takie miłe słowa.
I za zaproszenie. Kto wie-może skorzystam ;)
Transakcja "niebylejaka"- pod jej wrażeniem była zarówno kancelaria notarialna i klient Kupujący :)
Pilotowana z dwóch krańców świata...

Zapraszam do naszego biura wszystkich, którzy mieszkają zbyt daleko, żeby przyjechac do Polski lub dla których przeszkodą stał się covid - wszystko da się zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry