Widok

Alina Myślińska- aranżacja wnętrz- współpracował ktoś?

Proszę o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uuuuppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uhu-hu, zero opinii ;(....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się to nazwisko kiedyś obiło o uszy....zdaje się znajomi znajomych znajomych korzystali z jej usług....niewiele mogę napisać, bo niewiele pamiętam, ale z ważniejszych rzeczy to chyba tyle, że jest ponoć mega droga, ale że efekt był super....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba?.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja współpracowałam ,moze jest droga ale warta ceny ! ma swietne pomysły ,wyszukana i oryginalne projekty . Znam wiele jej prac i wszystkie sa swietne.Spośród kilku mi znanych projektantów Ona jest najlepsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wspaniała autoreklama! Gratuluje.... Żal.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba jednak nie autoreklama:) Już kila osób mówiło mi, że Pani jest dobra w tym co robi. No cóż ja zakończę współpracę i będę miała gotowy projekt, to dam znać jak było ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Już kila osób mówiło mi, że Pani jest dobra w tym co robi. No cóż ja zakończę współpracę i będę miała gotowy projekt, to dam znać jak było ;)''
To po co w takim razie zakładać nowy wątek na forum-skoro jest sprawdzona i taka dobra..:), a nawet jest juz Pani zdecydowana?
Mi to tez pachnie autoreklamą ;)
Architektów nie sprawdza się po opiniach na forum-mozna jedynie wierzyć,że to przyciągnie nowych klientów,a jak wiadomo wiara czyni cuda ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O rany! Nie wiedziałam, że w społeczeństwie jest aż taka nieufność i podejrzliwość granicząca z paranoją ! ;))) Ech... :) Zapytałam na forum zanim dowiedziałam się więcej o Pani architekt:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mat , czy ja nie moge napisac co mysle o Pani Alinie , gdybym napisała ze robi szmiry uwieżyłbys, ale gdy ja chwale myslisz ze to autoreklama . To mi Ciebie ŻALLLLLLLLLLL
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystałem i suuper. Fakt droga ale płaci się za super efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Meble ogrodowe (48 odpowiedzi)

Założyłem nowy wątek, bo wszystkie dotyczące mebli ogrodowych są już bardzo stare. Jakie macie...

Budowa domu w Trójmieście (27 odpowiedzi)

Czy ktos mógłby mi powiedzieć ile w warunkach trójmiejskich kosztowała by budwa takiego domu:...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

do góry