Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty potwierdzam wszystko co napisali poprzednicy :) jestem bardzo zadowolona ze...
~Bożena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Relaks i odprężenie wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Salon Alloa. Kto zawita tu po raz pierwszy na...
~Wiola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty Do salonu trafiłam po przeczytaniu opinii klientek z portalu trojmiasto.pl i...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

pełen profesjonalizm wątek zamknięty kilka razy korzystałam z masażu pleców, oczyszczania twarzy, przemiła...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Świetny salon! Świetna kosmetyczka! wątek zamknięty Na ślub swojego Teścia odstrzeliłam się u p. Beaty tak, że przyćmiłam samą...
~Ela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

warto!! wątek zamknięty Warto odwiedzić to miejsce i dać się zaczarowac :) jeśli nie macie Państwo...
~marta wasiak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

świetna atmosfera, super profesjonalna obsługa wątek zamknięty W salonie jest domowo, przytulnie, intymnie. Pani Beata roztacza swój czar i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2012

Bardzo profesjonalny gabinet wątek zamknięty Alloa to miejsce profesjonalnej obsługi i kameralnego relaksu. Najnowszej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2012

Pani Beata - czystość i estetyka wątek zamknięty Miałam okazję współpracować z Panią Beatą i przyznam, że nie znam bardziej...
~Anna P. z Gdańska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2012

SZCZERZE POLECAM ! wątek zamknięty Udało mi się nareszcie po 30-ce pozbyć trądzika i zmarszczki między brwiami....
~S.N.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Gorąco polecam! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy Pani Beatki. Dokonała...
~Kasia S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Polecam ! :) wątek zamknięty Mam problemy z cera i korzystam z zabiegow oczyszczania twarzy. jestem...
~M.B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

:) wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegów oczyszczania i masażu twarzy, jestem bardzo...
~Edi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

WARTO ODWIEDZIĆ wątek zamknięty TO STUDIO POLECAM KAŻDEMU, KTO CHCE POCZUĆ SIĘ WYJĄTKOWO, KTO CHCE POSŁUCHAĆ...
~BEATA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

uzdrowicielskie ręce p. Beaty wątek zamknięty Korzystam z zabiegów u p. Beaty od roku i jestem bardzo zadowolona....
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

pełen relaks:) wątek zamknięty cudowny relaks w arcyprzyjemmym wnętrzu :) polecam magiczne ręce Właścicielki...
~agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2011

Doskonale wątek zamknięty Doskonała obsługa, świetna atmofera, maksymlne zadowolenie!
~Piotr S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

Jesteśmy zadowolone!!! Rewelacyjne rezultaty wątek zamknięty Z bogatej oferty Pani Beaty wybrałyśmy BEZINWAZYJNY ZABIEG HIALURONOWY. To...
~Zachwycone klientki z Gdyni
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Studio dla mam z małymi dziećmi wątek zamknięty Mam 6-cio miesięczną raczkującą córeczkę i wizyta w regularnym gabinecie...
~Monika G.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 października 2011

Szczerze polecam! wątek zamknięty Gabinet Alloa poleciła mi koleżanka, jej opinia sprawiła, że pomimo tego, że...
~Zosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry