Widok

Alma 14.08.22

Witam. Kto się wybiera w tym terminie? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Olsztyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agnieszka. No niestety ZUS nie patrzy gdzie kto mieszka. Masz jechać i tyle, albo możesz zrezygnować co wiąże się z możliwością zawieszenia zasiłku rehabilitacyjnego i do pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Sandomierza znam fajnego Sławka, pracowaliśmy w Ząbkach, może to Ty, a jak nie to też pewnie jesteś fajny,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację. Koleżanka z pracy jeździ od paru lat i mówiła mi, że od niedawna-ktoś jej powiedział-na dole na wniosku dopisuje swoją prośbę, np. ,,że chciałaby w okresie zimowym czy wakacyjnym, że chciałaby blisko miejsca zamieszkania, że nie może w takim i takim okresie, itp., i mówi, że ZUS przychyla się do takich próśb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agnieszka. Niestety nie pracowałem w Ząbkach. A co do reszty to się okaże Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok ok, pozdrawiam serdecznie!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również pozdrawiam. Czas się pomału pakować ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może wiesz czy w niedzielę są konkretne godziny przyjazdu do ośrodka? czy to nie ma znaczenia, kiedy będziesz to będziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze nie wiem. Ale gdzieś widziałem na forum, że chyba nie ma określonej godziny na którą trzeba się stawić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0