Widok

Alma Gdańsk turnus 22.02.2019 kto jedzie ?

Czy ktoś jedzie..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja również mam skierowania do Almy na 21.02.19
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spotkamy sie jade też
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

do zobaczenia już nie długo wyruszamy na odpoczynek -ferie zimowe będziemy karmić łabędzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam,mam skierowanie do Almy na 21.02.19
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, ja również jadę 21.02. Czy ktoś jedzie z okolic Włocławka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę również choć po wpisach nie wiem czego się mogę spodziewać . Tak naprawdę nie mamy wyboru...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, wybiera się ktoś w tym terminie z Warszawy lub okolic ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Sochaczewa w nocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z Żyrardowa od 22 lutego.Nie wiecie czy w pokojach są czajniki i szklanki czy trzeba brać swoje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 21 lutego z Sochaczewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.Mam turnus od 22 lutego.Jestem pełna obaw.Ludzie wypowiadają się różnie....wiadomo każdemu nie dogodzi.Na miejscu przekonamy się jak tam jest .Dzwoniłam i dowiedziałam się,że w pokoju zakwaterowane będą dwie osoby.Bałam się,że będzie nas więcej.Do zobaczenia w Sobieszewie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

to co mówia przez telefon a to co jest na miejscu to inna bajka....pokoje są 2,3,4 osobowe i zależy od humoru recepcjonistki co dostaniesz.Byłem w lipcu i dzięki pogodzie przetrwać można było. Wykładziny brudne smierdzace,lazienki małe i smród .Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam.To co Pan napisał nie wydaje mi się żeby było możliwe.Jeśli byłoby tak,to ktoś zainteresowałby się stanem w jakim ludziom przychodzi funkcjonować przez ponad trzy tygodnie.Może jakieś fotki?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam też man na 22.02 zobaczymy jak będzie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asia Witam,skąd Pani jedzie, jeśli to nie jest tajemnicą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć żadna tajemnica zapewne się śmiejesz bo jadę z Gdyni :-D . A Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alma rządzi się swoimi prawami byłem 2018 r. i Lukas ma racje. Tam Zus nie interweniuje. Pokoje są gorsze, lepsze i 2,3,a nawet 4 osobowe na parterze przy recepcji sam miałem. Po co pytasz na forum skoro wszystko wiesz z recepcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jadę 21.02 z okolic Bydgoszczy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pokoju jest czajnik i dwie szklanki nie ma sztućców , ale napewno będzie ci przyjemnie wypić poranną kawę w swoim kubeczku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszcie jak tam jest, jakie macie pokoje i jaki numery i jeszcze więcej szczegółów , pomoże to osobą które MUSZĄ tam jechać w przyszłości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzis wróciłam z almy nigdy więcej zabiegi jak w przychodni jedzenie może być ale hałasy pijanych ludzi nie dających spać po nocy zachowanie kobiet szok to nie sanatorium
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przychodni nie ma kriokomorę, a w każdym sanatorium z zus nie ma rewelacji tylko zabiegi jak w przychodni..a atmosferę tworzą ludzie..mogłaś zgłaszać ze ne możesz spać czemu tego nie zrobiłaś, pisząc na forum a nic nie robiąc czego oczekujesz ze ktoś załatwi za ciebie?? Pojedziesz do innego też spotkasz się z podobnym problemem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko kto miał tą kriokomore bo jakos sobie nie przypominam była krioterapie ale miejscową zgłaszałam i nie tylko ja ale tam nikt nie reaguję na nic byłam juz pare razy ale to sanatorium jest okropne tu stworzyli atmosferę szczególnie po alkoholu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może nie miała pani wskazań byłem w lipcu 2018 i miałem....nie twierdzę że nie ma tam niedociągnięć bo są, ale w wieńcu jest ich więcej proponuję tam pobyt , w medicur Kołobrzeg gdzie preferowani Niemcy a zus na odwal się...nikt nie napisze negatywu bo Kolobrzeg a baza zabiegowa gorsza od almy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przebywam obecnie na turnusie i co do alkocholu to zależy na jaki turnus się trafi , s z tego co się słyszy i widzi jest zakaz nadużywania , u nas osoby skończyły wcześniej turnus .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To się dzieje tam u Was :), teraz chyba w miarę młody rocznik na turnusie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zależy kto po co jedzie...a potem ci co potrzebują nie dostają...w wieńcu w 2017 r tez były balangi...nie tylko alma z tego slynie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram poprzedni wpis ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

do góry