Widok

Alma Sobieszewo

Mam skierowanie Almy od 6.05.2022. Komentarze czasami przerażają ale może nie będzie tak źle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam ten termin I też mam taką nadzieję:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie! Mam ten sam termin . Myślę, że wynagrodzi nam pogoda i bliskość morza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tydzień temu wróciłem. Nie narzekam , pokój ten w którym przebywałem był odnowiony wiekszych wad nie posiadał karaluchow nie widziałem ale gdy było zamkniete okno było czuć smród z kanalizacji czyli słaba wentylacja, przydała by się wymiana uchwytu prysznica i wylewki/kranu -zardzewiał. W niektórych pokojach skarżono się na nieszczelność okien - podczas silnego wiatru firanki fruwały. Niektórzy z forumowiczów narzekają na część D, podczas pobytu widziałem że jest remontowany. Co mogę dodać na minus to bardzo miękkie materace ale jeden lubi twarde drugi miękkie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkalysmy w części C akurat tę część polecam , okna są na lasek życzę miłego pobytu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam mam też skierowanie na 06.05.2022.Jadę z Wejherowa do zobaczenia na miejscu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też jadę 06,05,2022 jestem z okolic Wielunia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja jadę z okolic Ostrowi mazowieckiej też od 6.05, 22
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też jadę 6.05.22 z okolic Wyszkowa proszę o kontakt 500 276 920
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam w tym terminie u komentarze mnie przerażają ...ale napewno trochę się podleczymy ... odpoczniemy .... pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpoczniemy od codzienności na pewno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

do góry