Opinie są skrajne. Jedź z pozytywnym nastawieniem. Jak ja miałem jechać też się na czytałem. Nie jest idealnie ale teraz pojechałbym jeszcze raz bez zastanowienia jeżeli miałbym taką szansę drugi raz.
Obecni jestem na turnusie.Jestem w pokoju 112 D poproś o ten pokój jest fajny po remoncie i przydzielony ściana tak że wygląda jak 2 w 1 jest troszkę intymności a nie łóżko przy łóżku.Nie jest źle nie martw się.