Widok

Alma Sobieszewo

Przed wyjazdem do Almy czytałem opinie i szczerze mówiąc jechałem z miesznymi uczuciami . Ale niepotrzebnie, teraz mogę stwierdzić ze
- pokoje: czyste, z łazienkami, jedno, dwu i trzyosobowe , jedzenie: smaczne, w ilościach wystarczających nawet dla chłopa, rehabilitacja: nowy sprzęt, dużo zabiegów ,obsługa: profesjonalna, pomocna i życzliwa .Generalnie: duży plus, mogę spokojnie polecić. Zbyszek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może byłeś zanim zdewastowali? Przeraża mnie tylko brud. Reszta oki. Mało jem po zabiegach biegam albo czytam. Śpię jak zabity szczególnie z blondi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle jest negatywnych opinii TY jeden troche mnie uspokoiles . Mam turnus od 1 czerwca no iiiiii nie wiem jakie korzysci wywioze z pobytu . Co trzeba zabrac (oprocz dobrego nastawienia) czego tam nie ma ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

spróbuj zmienić.
Może będziesz mieć farta nie wiem jak wyglądają wszystkie pokoje. ale te które widziałam to smród stęchlizny jest taki że usuwa się go przez tydzień. A jedzenie starcza dla chłopa ha ha ha. te dobre opinie to chyba właściciel pisze. Przykro mi oże spróbuj dopłacić żeby w tych lepszych pokojach mieszkać. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabietz z sobą narzedzia do napraw zapewne się przydadzą do wszystkiego bo tutaj jest pełną usterek naprawianych taśmami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytam te wszystkie negatywne opinie i tak się zastanawiam, czy ZUS ich nie czyta i nie sprawdza ośrodka? może tak dalej na interpelację poselską wysłać do sprawdzenia. Co ma do powiedzenia ZUS, właściciel ośrodka gdy potężne środki idą z budżetu państwa na tak marną organizację prewencji, co na to podatnicy, tzn.my?.Poprosić należy o kontrole, aby jak najczęściej się przyglądały, a jak ośrodek nie spełnia warunków, nie podpisywać z właścicielami umowy. 2 lata temu byłam w sanatorium z NFZ w Lądku Zdroju i byli też kuracjusze z ZUS. Mile byłam zaskoczona, dla wszystkich ten sam poziom warunków pobytu i bogate zabiegi. Czyli można wybrać takie ośrodki i tam kierować na prewencję? Też mam skierowanie od 10.09.2018 r. do Almy, będę się bacznie przyglądać i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości będę aktywna i wystąpię wszędzie, aby skończyć z takim traktowaniem osób tam kierowanych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

co tak wszyscy nabrali wody w usta.Nie zgadzamy się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

01.06.18 to już niedługo. Koniecznie zamieść swoja opinię, proszę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

do góry