Widok

Alma Sobieszowo

Witam. Mam turnus do Almy w listopadzie. Chciałabym się dowiedzieć od osób, które tam były czy jest dostęp do wi-fi, czy w pokoju jest łazienka,telewizor, żelazko, czajnik itp.Czy pokoje przyznawane są jakoś wiekowo i ilu osobowe. Jest to okres zimowy i chciałabym się dowiedzieć, czy jest zimno w pokojach, bo nie wiem jakie ubrania zabrać. Jest to mój pierwszy turnus, dlatego będę wszystkim wdzięczna za informację. Bardzo dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wi-Fi jest ale bardzo słabe jak by wogole nie było jedynie przy recepcji działa łazienki są w każdym pokoju telewizor jest ale płatny 100 zł za cały okres czajnik też jest w pokoju a zelasko jest w recepcji a czy ciepło jest w pokoju to nie wiem bo byłem w czerwcu pokoje 2 osobowe dobierają raczej wiekowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z basenem, bo gdzieś wyczytałam, że jest w trakcie budowy, no i czy jest mozliwość prania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aga, basenu nie ma, prac w pokoju i suszarka na bieliznę była w czerwcu w pokoju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok. Dziękuję. A jak pobyt ogólnie dobry? Bo ja się akurat boję tej pory, bo lubię lato, a nad morzem to w lato też nie jest zaciekawie co dopiero w zimę. Są jakieś zajęcia organizowane w ośrodku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aga, byłam 2 razy ten drugi z własnego wyboru .Każdy sam ocenia. Lato było super, zabiegi dobre, wyżywienie b.dobre, warunki są różne pokoje mój był z tych gorszych ale dla mnie najważniejsze zabiegi, które były w moim przypadku dobre, a nawet b. dobre. Co do organizacji zajęć, to nic takiego tam nie funkcjonuje, ale my grupąok.30osob zawsze coś organizowaliśmy i było super.Warto odwiedzić zbiornik Kazimierz widok na wyspę i Hel ,kurs na foki, mewia łacha, ptasi raj...wszystko zależy czego d życia oczekujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Halo halo , czy ktoś wie czy dają ręczniki czy trzeba brać ? Ja jadę 31października na turnus , jestem też ciekawa czy jest ciepło w pokojach bo te fora mnie przerazają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ręczniki dają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno tylko jeden na cały turnus, czy to prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ręczniki wymieniają co tydzień, pościel raz na turnus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Którego listopada zaczyna się pani turnus?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
24 listopada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Aga️ ja też będę 24 listopada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie nas tam więcej. Pisze również na forum "Beti"pod pseudonimem "A". Jestem tą dociekliwą co pyta się o basen. Zależy mi na nim, ale co piszą nie ma go na miejscu. Wielka szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale zawozili do Gdańska tylko liczba miejsc ograniczona ja jeździłem i było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

do góry