Widok

Alma od 16 sierpnia 2018

Witam! Czy ktoś w tym terminie jedzie do tego sanatorium? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam już bilet kupiony z radomia ale może w drodze powrotnej? chętnie skorzystam pozdrawiam ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Andzia o której jedziesz bo zastanawiam się na jaką godzinę wykupić bilet ? O której planujecie tam być ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry.
Dopiero co kończy mi się turnusu 21.07-13.08 w Alma w Sobieszewie, a już bym wybrał się jeszcze raz na kolejny.
Zabiegi ok.
Okolice super.
Morze ciepłe.
Grzybek miejsce spotkań.
Kadra ok.
STER ok.
Jak znajdzie się organizator popołudniowych aktywności to chętnie służę dobrymi sprawdzonymi pomysłami na naszym turnusie.
Życzę pogody, trafionych zabiegów i mega kuracjuszy.
Pozdrawiam
e-mail: piotr.agent@wp.pl
Piotr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, Andzia. Macham do Ciebie z Radomia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Andziu, Zapomniałam wpisać autora. Beata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc ! Dopiero odczytalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Bee czy lub jak mozna sie z Toba skontaktowac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Bee czy lub jak mozna sie z Toba skontaktowac? Planowalam jechac autkiem ale chetnie zabiore sie z kims i podzielimy koszty. Pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0