Odpowiadasz na:

Witam, po przeczytaniu tyle nie korzystnych opinii dobrze jest chociaż pocieszyć sie piękną okolicą. turnus moj rownież zaczyna sie 24.11 2021 .jestem mobilna i liczę ze po rehabilitacjach można... rozwiń

Witam, po przeczytaniu tyle nie korzystnych opinii dobrze jest chociaż pocieszyć sie piękną okolicą. turnus moj rownież zaczyna sie 24.11 2021 .jestem mobilna i liczę ze po rehabilitacjach można pozwiedzac zamiast siedzieć i rozpaczac.

zobacz wątek
4 lata temu
~anonimowo

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry