Odpowiadasz na:

Re: Alma

Jeszcze się zastanawiam czym jechać , ale oczywiście razem będzie raźniej , może ktoś jeszcze ze Szczecina dołączy :-)

Jeszcze się zastanawiam czym jechać , ale oczywiście razem będzie raźniej , może ktoś jeszcze ze Szczecina dołączy :-)

zobacz wątek
7 lat temu
~Kasia

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry