Widok

Alma turnus 17.03.2020

Witam,
Znajdzie się ktoś, kto wybiera się na turnus od 17 marca i jedzie z Mazur?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Też jadę 17 ale z Włocławka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zatem do zobaczenia na miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Ja jadę Brodnicy przez Ostródę
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również jadę 17 marca ale z okolic Bydgoszczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę 17 marca z okolic Sieradza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę 17.03.2020 z Zduńskiej y
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja z warszawy 18.03 jade pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juz nie jadę zlozylam rezygnację z powodu zagrożenia zarazenia sie koronawirusem pozdrawiam wszystkich wyjedzajacych i zycze zdrowiw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę z Sieradza. Czy jedzie Pani/Pan swoim samochodem 17.03.2020 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jade swoim samochodem bo po przetyniu opini jak jest w Almie ze brak wszystkiego to trzeba ze soba cos zabrac zeby sie nie prosic o co kolwiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem teraz w Almie jest OK czajnik tv jedzenie spoko jak co sklepy są pizzeria po zabiegach czas dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki za wiadomosc ale nie bede latac zeby robic zakupy nie moge dzwigac a i z chodzeniem mam problem pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszyscy jadą ale nie z Warszawy chyba że się nie ujawniają ale czemu 17.03 a nie 18 jak ja pozdrawiam wszystkich kuracjuszy tych co są w Almie i tych ktorzy sie tam wybierają 18.03
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo jest tak ,że 17- go przyjeżdża ZUS A 18- go NFZ ,albo tak dużo osób przyjedzie ,że przyjazdy i wyjazdy rozbito na dwa dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaga, alma ma tylko zus i komercję.NFZ nie.Zjazdy rozbite na 2 dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogę poprosić o kontakt na mail : jadewa@op.pl osobę ze Zduńskiej Woli ? Ja jadę do Almy na turnus z ZUS od 17.03.2020 z Sieradza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam napisalam na podanego meila ale nie wiem czy to ja mialam napisac pozdrawiam A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w łamie jest git,ej niż zle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jadę 17 z Torunia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jadę 17 z Torunia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez jade tego dnia z Torunia. Mozemy pojechac razem. Prosze o kontakt. 881929446
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam już transport
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jest jedno wolne miejsce? Dorzuce sie do paliwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ️ odwozi mnie połowa rodziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jedzie ktoś z Jeleniej Góry, pociągiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rezygnuje z powodu koronowirusa mozna zrezygnowac w zusie bez zadnych konsekwencji zycze milego pobytu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę nocnym o 20.45.w
poniedziałek zJ.G.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powodzenia życzę w pobycie w Almie ja sie nie decyduje w tym czasie na wyjazd dbam o swoje zdrowie rehabilitacje bede miec za dwa miesiace blisko miejsca zamieszkania i pozniej nastepna za dwa az do wrzesnia po co mi jechac 300 km żeby sie zarazic koronawirusem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już zrezygnowałam :-(
Za duże ryzyko :-(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo odważnych ludzi skoro tylko 3 osoby zrezygnowaly życzę im dużo zdrowia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rosnie liczba zakazonych niby w Gdansku nie ma jeszcze ani jednej osoby chorej ale to wszystko sie moze zmienic w najblizszym czasie ale wazne ze mnie tam nie bedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już jest koronawirus w Gdańsku i już inni mogą myśleć o rezygnacji z wyjazdu do sanatorium Gdańsk -Sobieszewo do Almy bo ja juz jestem spokojna nigdzie nie jade aby cierpiec bardziej niz do tej pory zycze wszystkim aby przemyśleli swoje wyjazdy pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

12:45 Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat w sprawie uzdrowisk. "W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania, uzdrowiska zawieszają czasowo swoją działalność". To oznacza, że jeżeli pacjent posiada potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ, skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które ma rozpocząć się po 14 marca 2020 roku powinien pozostać w domu. "Skierowanie do sanatorium będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących. Szczegółowych informacji udzielą oddziały wojewódzkie NFZ. Pracownicy oddziałów Funduszu telefonują do osób, które miały w najbliższych dniach rozpocząć turnus leczniczy w uzdrowisku, aby poinformować ich o sytuacji" zapewniła oficjalnie Małgorzata Doros, rzecznik prasowy Śląskiego OW NFZ w Katowicach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjazd odwołany przez ustawodawcę.Teraz musimy czekać na odwołanie zakazu.Mam nadzieję że PKP zwróci pieniądze za bilet lub będzie można zmienić datę.Oby oczekiwanie nie trwało dłużej niż miesiąc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zalezy tez od tego jaka sytuacja bedzie z zagrożeniem koronawirusem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjazdy odwołał tylko NFZ
Do ZUS u póki co, trzeba wystąpić z pismem o przełożenie terminu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zlozylam pismo o rezygnacji z wyjazdu z powodu zagrozenia zarazenia koronawirusem bez ponoszenia zadnych konsekwencji.Pozdrawiam i życzę zdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

do góry