Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
marzena - opinia wątek zamknięty studio na 6 +, profesjonalne podejście do klienta, luźna atmosfera,...
~marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Jak robic tatuaz to tylko tam wątek zamknięty Robiłam u Adama nieduży tatuaż na nadgarstku. Sam zrobil mi projekt,a raczej...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

POLECAM wątek zamknięty Robiłam w tym studiu 3 tatuaże, jestem bardzo zadowolona. Miło, wesoło,...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

:) wątek zamknięty najlepsze studio w Trójmieście w innych miastach, województwach, państwach...
~Merida Waleczna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Bardzo zadowolona klientka wątek zamknięty Miałam pewne opory przed zrobieniem sobie tatuażu bo wybrałam dość intymne...
~Maya
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Kini - opinia wątek zamknięty Pierwszy tatuaż wykonywała mi pani Kasia, powiem szczerze że nawet nie...
~Kini
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Polecam gorąco ! wątek zamknięty Polecam wszystkim niezdecydowanym! Mega atmosfera! Dzieki Macias :)
~A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

POLECAM wątek zamknięty Jestem mega zadowolony !!! Studio czyste i zadbane, chłopaki sympatyczni a...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Faaantastycznie wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie, miła atmosfera i wszystko poszło dokładnie tak jak...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Polecam wszystkim wątek zamknięty Ja dołączam się do pozytywnych opinii na temat studia i Adama. Dobry kontakt...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

tatoo wątek zamknięty Pani Kasia, to kobieta z dużym talentem, jej artystyczna osobowość, wyczucie...
~Pauka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

polecam:) wątek zamknięty super dzięki Adam :*
~Agila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

tatooooo wątek zamknięty Dziekuje p. Kasi ! Piekny obrazek na mojej skórze, bałam sie ze bedzie bolało...
~ivi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Amalia - opinia wątek zamknięty Witam! Bylam dzisiaj w studiu i robilam tatuaz u Adama. Jestem bardzo...
~Amalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

polecam wątek zamknięty To był Moj pierwszy tatuaz .Wszystko świetne.podejscie do klienta ,do pracy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Skorpion wątek zamknięty Pelen PROFESJONALIZM,przemila obsluga,doswiadczenie i fachowosc...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

Iza - opinia wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porządku. Nawet dzięki sugestii pani Kasi jestem...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Pełen profesjonalizm i rewelacyjne umiejętności wątek zamknięty Swój pierwszy tatuaż robiłem u Adama, który jest zdecydowanym...
~Bart
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2013

Super ekipa wątek zamknięty Bardzo dobre, profesjonalne wykonanie. Ciepła atmosfera, która aż zachęca,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Super ekipa! wątek zamknięty Pare dni temu zrobilam sobie moj pierwszy tatuaz. Jestem zachwycona. Na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
159

postów

147

wątków

do góry