Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Myszka wątek zamknięty Mój pierwszy tatuaż zrobiłam u Adama, został profesjonalnie zrobiony, teraz...
~Monika (Myszka)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2013

leżeć wątek zamknięty Robiłam tatuaż u Kaśki ma duży talent a dodatkowo to fantastyczna babka, moja...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2013

super wątek zamknięty robiłam pierwszy tatuaż u Pana Adama szybko fajnie na pewno następne też u...
~Malwa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

Bluebird wątek zamknięty Rewelacja! Robiłam u Adama swój pierwszy tatuaż i jestem niesamowicie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

Znowu wątek zamknięty Mackowi po raz kolejny wypad pogrzeb,wesele czy inna z jego ściem robiłem u...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2013

Szczerze polecam :) wątek zamknięty Adam to profesjonalista - potrafi doradzić, pomóc przy projekcie, a przy tym...
~dragonfly.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Super ! wątek zamknięty Bardzo fajna atmosfera, wraz z kolezanka jestesmy bardzo zadowolone z obsługi...
~Asiulka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Pozytywne 3xP wątek zamknięty Wczoraj robiłam u Adama różyczkę na przedramieniu, i jestem bardzo...
~Izabella
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

POLECAM!!!! wątek zamknięty Dzisiaj własnie robiłam sobie pierwszy tatuaż u Adama,jestem bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Zaskoczona wątek zamknięty dzisiaj robiłam mój pierwszy tatuaż(na karku),i myślę ze nie ostatni. Stres...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

POLECAM ! wątek zamknięty Dzisiaj robiłam tatuaż w tym studiu u Adama :) Atmosfera cudowna , zapomina...
~Ona ona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

ok wątek zamknięty Bylam 4 raz i znowu sie nie zawiodlam
~chochlik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2013

POLECAM! wątek zamknięty U Adama robiłam swój pierwszy tatuaż i zapewne nie ostatni ;) bardzo miła...
~Mała
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Mega zadowolenie wątek zamknięty Tatoo robilem u Adama. Niesamowicie skupiony gosc i profesjonalista. Moj...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2013

pełen profesjonalizm:) wątek zamknięty Tattoo robił mi pan Adam: szybko, konkretnie, z wizją, widać, że wie co...
~Madzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Super! wątek zamknięty Adam BOMBA!!! Było miło i zabawnie. Doskonały klimat i jakość obsługi....
~S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Pierwszy tatuaż wątek zamknięty Robiłam dziś u Adama mój pierwszy tatuaż i jestem bardzo zadowolona :)...
~billie-jean
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

zawiedziona wątek zamknięty pomimo wielu pozytywnych komentarzy wyczytanych na stronie, osobiście czuję...
~Magda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Jaetem na TAAAAAAAAAK! :D wątek zamknięty Mam swojego tygrysa! Świeżutki i cieplutki :) Ekscytacja mi jeszcze nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

Rewelacja wątek zamknięty Dzisiaj - 12.03.2013r. - zrobiłem swój pierwszy tatuaż - celtyka ok 15cm....
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
159

postów

147

wątków

do góry