Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jowi - opinia wątek zamknięty Ostatnio robiłam sobie tatuaz jestem bardzo zadowolona :) Miła i przyjemna...
~Jowi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Dziewczyna od mamy - opinia wątek zamknięty Super atmosfera , sterylny sprzęt , bardzo odobra dbałośc o higiene. Ogolnie...
~Dziewczyna od mamy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

tatuaż wątek zamknięty Dzisiaj robiłam swój pierwszy tatuaż. Wszystko elegancko, profesjonalnie,...
~Sara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

tatuaż na plecach wątek zamknięty Robiłam napis na plecach i naprawde gorąco polecam. Bardzoooo mi sie podoba....
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

Motylek na Łopatce:) wątek zamknięty Gorąco Polecam To Studio wczoraj robiłam mój pierwszy Tatuaż na łopatce u...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

Paula - opinia wątek zamknięty W czwartek robiłam w tym studiu kolczyk w pepku. Paniczne boje sie igiel lecz...
~Paula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2012

anioł wątek zamknięty Dziś robiłam tatuaż u Adama i jestem jak najbardziej na TAK ! pełna...
~Daria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Bardzo polecam !! wątek zamknięty W 2010 roku robiłam pierwszy tatuaż. Adam wziął mnie w swoje ręce i już wtedy...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić to studio dwu krotnie Adam był wykonawca...
~Daria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

Bardzo zadowolona :-) wątek zamknięty Mój pierwszy tatuaż w życiu, wykonany po wewnętrznej stronie nadgarstka, nie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

WRÓCĘ wątek zamknięty Bałem się strasznie... Adam wziął sprawy w swoje ręce... Ja miałem...
~TatoJanka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Tatuaż na ramieniu wątek zamknięty Gorąco polecam! Niedawno robiłam tatuaż na ramieniu(autko;)) u Adama i...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

jak najbardziej polecam! wątek zamknięty to mój pierwszy tatuaż ale już wiem, że nie ostatni! moja jaskółka robiona...
~Paulina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

Zachwycona wątek zamknięty Zdecydowanie fenomenalne miejsce i fantastyczni Panowie. Miałam ogromną...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

ZADOWOLONA:) wątek zamknięty Moj drugi tatuaz robiony przez Maciasa:) Z przyjemnoscia polecam to...
~Monia:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

Studio na 6 wątek zamknięty Polecam wszystkim, tatuaz zrobiony przez Adama prezentuje sie swietnie....
~Asia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2009

REWELACJA!! wątek zamknięty Mój pierwszy tatuaż zrobił mi Adam i jestem zachwycona, efekt końcowy był...
~Uskrzydlona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

usatysfakcjonowana :) wątek zamknięty mój pierwszy tatuaż wykonałam właśnie u nich , świetne studio , miła...
~zuza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

Swietnie! wątek zamknięty Wczoraj sama zrobiłam wzór tatuażu jaki bym chciała i poszłam do studia....
~Olga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2011

super !!! wątek zamknięty witam, robiłam tatuaż jakies 2 tyg temu u Adama, jestem bardzo zadowolona...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
159

postów

147

wątków

do góry