Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Robiłem tatuaż na nodze u Adama.Zaprojektował to co chciałem.Obsługa i...
~maciek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Witam,dzis robilem tatuaze na przedramieniu u Adama.Zaprojektowal to co...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lipca 2011

Polecam :) wątek zamknięty Zrobiłam dzisiaj tatuaż i jestem bardzo zadowolona. Tatuaż wyszedł dokładnie...
~Iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Zdecydowanie polecam studio!!! wątek zamknięty Trochę bałam się przed wyborem studia, ale nie potrzebnie bo tatuaż został...
~beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

FANTASTYCZNIE!!!!!!! wątek zamknięty Powiem, tak - miłość od pierwszego wejrzenia;D Przyszłam do studia z...
~Angela
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Hej wątek zamknięty Hej chciałabym sobie zrobić tatto na nodze z boku uda napis 5x liter. Ale sie...
~Yasminele
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

jakość kosztuje wątek zamknięty Chłopaki mają pojęcie co robią, zrobiłem sobie tam 2 tatuaże i mimo ze nie...
~gość
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2009

po raz kolejny wątek zamknięty drugi tatuaż i kolczyk w brwi :) polecam. Fajna atmosfera i miłe podejście do...
~Aśka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

SUPER!!! wątek zamknięty Panowie pracujący w tym studiu to w 100% profesjonaliści. Bardzo sympatyczni...
~Kaja - Gliwice
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 października 2010

..pytanko... wątek zamknięty ...czy to studio miesci sie w sasiectwie U7?jesli tak to goraco polecam,czy...
~Seban
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2010

szefica - opinia wątek zamknięty Studio miesci sie koło U7 ,Macias w Lezeć pracuje cały czas , nawet w...
~szefica
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

Kolczyk wątek zamknięty Kolczyk w brwi - wszystko poszło super. Jestem zadowolona tak z efektu jak i...
~Oriana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2010

SUPER ;] wątek zamknięty Zrobiłysmy sobie kolczzyki z koleżanką.Obsługa fantastyczna,nic nie...
~Klaudiaa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 stycznia 2010

!!! wątek zamknięty Prawdziwi artyści... Polecam!!! Następny raz, tylko tam!!!
~Karla
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 stycznia 2010

Róża wiatrów wątek zamknięty Polecam to studio wszystkim profesjonalny sprzęt prawdziwi artyści i cena...
~kszskull
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

profesjonalnie i miło wątek zamknięty Polecam wszystkim to studio. Naprawdę jestem bardzo - bardzo zadowolona....
~Kathy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

Polecam kolczykowanie ;) wątek zamknięty Dzisiaj zrobilam sobie kolczyk w jezyku w studiu "Lezec". Przyznam sie ze...
~Poker Face
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2009

MÓJ TATUAŻ PRZESZEDŁ MOJE OCZEKIWANIA:-) wątek zamknięty TATUAŻ WYKONANY PRZEZ ADASIA PRZESZEDŁ MOJE OCZEKIWANIA----MÓJ "LEW" JEST...
~AŃDZIA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 września 2009

elfik wątek zamknięty Zrobiłam tatuaż u Pana Adama -moj elfik jest cudowny.Pan Adam jest mistrzem...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 września 2009

zdecdydowanie polecam wątek zamknięty zrobiłam sobie dzis w studiu tatuaż, jestem zachwycona, wyszedł pięknie,...
~karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
159

postów

147

wątków

do góry