Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Powrót po dziewiętnastu latach...... wątek zamknięty Pierwszy tatuaż robilem sobie na Pomorskiej,tatuażystą byl Maciek.Po...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

Cuda, cuda, cuda..... wątek zamknięty Byłam u Adama i jestem zachwycona jego praca! Po prostu rewelacja! Dziękuję...
~Martuchowata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

*** WOW*** wątek zamknięty Piękniejszej róży nie mogłam sobie wymarzyć...UWAGA wizyty u Adama są...
~BAŚKA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

natalie - opinia wątek zamknięty bardzo fajne studio tatuażu! Miła atomosfera, profesjonalne porady i te...
~natalie
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Polecam Adama! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa oraz profesjonalny tatuażysta! Gorąco polecam!! Tatuaż...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

zdecydowanie polecam!!!! wątek zamknięty Macias jest moim Mistrzem !!!! atmosfera w studiu kapitalna,tatuaże robione...
~maszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Mordka wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta i pierwszy tatuaż i nie ostatnia w tym studiu ,wykonany...
~Mordka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

koza - opinia wątek zamknięty Zrobiłam tam sobie tatuaż, a potem wysłałam tam też dwóch kolegów, jesteśmy...
~koza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

"róża" wątek zamknięty Atmosfera z*******a . Adam i Maciek sa mega nastawieni do klientow jest z...
~Patrycja "róża"
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

Polecam :) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Adama jak i Macieja. Każdy z nich czuje się dobrze w...
~Analicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

Chłopaki są zajebiste wątek zamknięty lubie to klik. Ładnie dziarają.
~Ruda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

POLECAM wątek zamknięty Zdecydowanie polecam!!!czysto, profesjonalna obsługa, która zawsze doradzi,...
~Anku
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Miło, ładnie, ale profesjonalizmu brak. wątek zamknięty Zawiodłam się. Przed przekłuciem pępka zapytałam czy są jakieś...
~Monika
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

super wątek zamknięty Uwielbiam Adama ;) świetnie wykonana praca w miłej "z****i**ej" atmosferze...
~wąż z różą
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

SUUPER wątek zamknięty Super atmosfera...Moja trzecia dziara wykonanie pierwsza klasa wyszła lepiej...
~Dziubdzius
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Super!! wątek zamknięty SErdecznie polecam!! Mila atmosfera , super wykonanie, Adam pełen...
~unicornme
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Karolla - opinia wątek zamknięty Dziś byłam zrobić swój pierwszy tatuaż (na nadgarsku napis)Wykonywał go...
~Karolla
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Karolina - opinia wątek zamknięty Trafiłam bardzo przypadkiem i nie żałuję. Pierwsza dziarka i pierwsze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

SUPER!! wątek zamknięty Pierwszy raz robiłęm sobie tatuaż u Adama i jestem naprawde bardzo...
~Johny
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

POLECAM wątek zamknięty Bałam się pierwszego tatuażu, ale Adam szybko rozluźnił atmosferę swoimi...
~adzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
159

postów

147

wątków

do góry