Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakub - opinia wątek zamknięty Polecamy współpracę z firmą, doradztwo na wysokim poziomie, działania...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Truck.pl - opinia wątek zamknięty Bardzo ciekawe i wartościowe konsultacje przeprowadzone w miłej i luźnej...
~Truck.pl
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Witam, uczestniczyłam w szkoleniu SEO w altemedia. zdecydowanie polecam!...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Uczestnik szkolenia Google Ads - opinia wątek zamknięty Szkolenie pomogło zrozumieć aktualne działanie mechanizmów reklamowych...
~Uczestnik szkolenia Google Ads
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 października 2019

Bardzo dobre szkolenie SEO wątek zamknięty Dobrze pokazane podstawy SEO, które pozwalają poznać temat na tyle by móc...
~Marta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2019

Facebook reklama wątek zamknięty Rzetelna firma. Dobry kontakt z Panią odpowiedzialną za reklamy. Szybki czas...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Jest OK wątek zamknięty Od 3 miesięcy korzystam z reklamy płatnej na Facebooku. Po tym czasie widzę...
~Artur Z.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

polecam wątek zamknięty Wybrałem ofertę Alte Media spośród innych 3 trójmiejskich agencji -...
~Radek Mróz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Polecam niezdecydowanym wątek zamknięty Bardzo rzetelna firma, która wywiązuje się z ustaleń. Korzystam z...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

AdWords na poziomie! wątek zamknięty Dzięki nauce i radom, jakie udzieliła na szkoleniu P. Alicja, nie miałam...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Pozycje rosną! wątek zamknięty Rozpoczęłam współpracę jakoś na początku roku i już po próbnej umowie było...
~Zuzanna B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Profesjonalnie i na wysokim poziomie!! wątek zamknięty Z Alte Media współpracuję od lat i jestem bardzo zadowolona. Zawsze rzeczowo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

kontakt i współpraca na najwyższym poziomie! wątek zamknięty Polecam jeżeli potrzebujecie profesjonalnego podejścia do reklamy. Są otwarci...
~Norbert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty To jest już druga firma, która pozycjonuje mój sklep i jestem bardzo...
~Grzegorz L.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry