Widok

Altus

Redłowo Temat dostępny też na forum:
Altus to wielokondygnacyjny budynek, który powstał przy głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta - w Gdyni Redłowie. Altus uwagę zwraca rozbudowaną bryłą i wysokością sięgającą w najwyższym miejscu XVI pięter. Duże przeszklenia oraz elementy aluminiowe dodają budynkowi lekkości i przestronności. Z okien mieszkań usytuowanych na wyższych kondygnacjach roztacza się widok na pobliski rezerwat krajobrazowy Kępa Redłowska oraz panoramę Gdyni. Pomiędzy budynkami znalazł się zielony dziedziniec ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

logo

architektura OK, ale logo "altus" do bani ! Chyba projektował mąż księgowej. Obciach.
Gdzie biuro sprzedaży?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 83

Lokalizacja tylko 3 - przecież to jedna z najlepszych lokalizacji w Gdyni, chyba że ktoś uważa, iż Kosakowo lub Gdynia Zachód to najlepsza lokalizacja. Można się jedynie przyczepić do mieszkań z oknami w stronę Al. Zwycięstwa i skm (ruch tam praktycznie nie ustaje), ale reszta, szczególnie w kierunku Kępy Redłowskiej jest bardzo dobrze usytuowana.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 74

sąsiadka

Altus z łaciny znaczy WYSOKI :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 61

Invest Komfort nie buduje juz tak jak kiedys. Pustaki i kartongipsy...
popieram tę opinię 82 nie zgadzam się z tą opinią 14

Tam nie ma żadnych kartongipsów, także proszę nie kłamać
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 71

Aż przykro się robi, że ktoś kto się nie zna na budownictwie wypisuje takie bzdury. Popieram osobę powyżej- nie ma tu żadnych kartongipsów. Co więcej budynek będzie wyglądał pięknie przez wiele lat ponieważ elewacja nie jest oparta na tynku. Uważam, że nagroda, którą przyznano inwestycji jest jak najbardziej zasłużona. Mam nadzieję, że architektura gdyńska będzie się rozwijać w tym kierunku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 64

super
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 72

A mnie Altus sie podoba. Dobra lokalizacja, cena moglaby nuc nizsza, ale coz za make sie w naszych czasach placi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 75

ALTUS z łaciny znaczy WYSOKI :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 70
Super inwestycja. Ceny uważam że są bardzo atrakcyjne, bo za 6,5 tyś za metr możemy mieć już 2 pokojowe studio, co jak na super lokalizację jest tanio. Duże mieszkania wychodzą jeszcze taniej za metr i za 400-450 tyś można mieć fajne 3 pokoje z wszelkimi udogodnieniami typu komórka, 2-gie WC albo garaż. Wykończenie klatek schodowych przypomina wystrój dobrej klasy hotelu. POLECAM!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 70

Ekstra

Super lokalizacja i ceny bardzo przystępne. Byłem na dniach otwartych i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem jakości wykończenia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 80

to ciesz się dalej

...tą jakością wykonania,
ja widziałem jak było to robione i nigdy w życiu nie dałbym tyle hajsu za ściany z kartonu i łatane instalacje jeszcze przed oddaniem mieszkania. A te pokazowe to już w ogóle jeden wielki bubel
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 4

bez zachwytu

byłam na dniach otwartych. O atutach można poczytać u developera na stronie, minusy to wysokie koszy opłat za użytkowanie (bo przecież trzeba opłacić portiera, winde i siłownie), wykładziny na korytarzach (to kompeletny absurd - po pierwszej zimie będą śmierdziały, bo chyba nikt nie będzie zmieniał kozaków i w kapciach szedł kilka metrów do swojego mieszkania z butami pod pachą, a ile dostaną od sąsiadów właściciele psów, jak nie będą wycierać im łap!:), no i garaż dostępny tylko dla disli i benzyniaków (autom z gazem wstęp surowo wzbroniony).
popieram tę opinię 88 nie zgadzam się z tą opinią 7

super

Można powiedzieć że tak powinno wyglądać budownictwo nowoczesnego miasta. Blisko do centrum Sopotu i Gdyni. Komunikacja bajka również dla zmotoryzowanych. Mieszkania niewiarygodnie ciche mimo bliskości ruchliwej drogi. Otoczenie-nowoczesne biurowce,największe centrum handlowe.. Wykończenie klatek i części wspólnych wzorowe dopasowane do całośći budynku..Na klatkach wykładziny ,kto nigdy nie miał okazji sprawdzić jak zachowują się w codziennym użytkowaniu ten jeszcze nie mieszkał luksusowo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 70

co do wykładzin - mieszkam tu od roku i jeszcze nic mi z klatki nie śmierdziało mokrą, brudną wykładziną.
Co do ciszy - polemizowałabym - mieszkania są niestety akustyczne i nie daj Bóg mieszkać pod rodziną z energicznym dzieckiem...dodatkowo latem imprezy przenosza się na balkony, słychać dosłownie każdą rozmowę!
Brak chodniczków dla mam z wózkami, muszą chodzić albo po drodze do biedronki albo po rawniku.
A tak poza tym to ok. Wszędzie blisko, czysto, tylko ludzie niby z górnej półki a i tak hołota.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 67

to co poza płotem to już żyje same sobie

kupe kasy wydają na dywany w środku ale żeby chodnik odśnieżyć pod płotem to już nie ma pieniędzy i czasu. Masakra. Byłam w Gdyni i na spacerze mogłam "podziwiać" te monstrum brodząc w śniegu po kolana... brak słów...
popieram tę opinię 76 nie zgadzam się z tą opinią 5

Udana inwestycja, świetna lokalizacja i standard wykończenia. Szkoda tylko, że ceny "warszawskie".
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 78
chcieliśmy kupić z mężem mieszkanie na 3 piętrze od strony Zwycięstwa. Oglądaliśmy je w słoneczny, sierpniowy dzień. Wrażenia: mieszkanie super doświetlone, ale po otwarcieu okna hałas (nawet na 3 piętrze) nie do wytrzymania, a przy przejezdzie ciężarówek to nawet drgania były odczuwalne. Być może w pustym mieszkaniu wrażenia te sie spotęgowały, ale moim zdaniem nie są to mieszkania dla osób pragnących spokojnie odpocząć po pracy. Dodam jeszcze odnośnie cen, że oglądaliśmy jedno z tańszych mieszkań 3 pokojowych (cena za m2 była ok. 6300 z komórką i garażem), ostatecznie kupiliśmy mieszkanie też nowe w Redłowie od innego dewelopera w spokojniejszej lokalizacji za 6050 za m2 też z komórką i garażem. Zachęcam do szukania i negocjacji cen osoby chcące zamieszkać w Redłowie
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 7

jak chcesz mieszkac w centrum to musisz liczyć się z tym, że hałas będzie. Zawsze na wiczlinie jest taniej i ciszej.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 61

niestety szuflandia jak za PRL- u

szkoda, że postawili taką szuflandię, miejsce dobre aczkolwiek głosno, dobrze , że chociaż jest przynajmniej Biedrona i Rosmann
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moim zdaniem mieszkańcy oraz osoby zarządzające budynkiem są dobrzy. Warunki komfortowe.
Podoba mi się to że budynek przystosowany jest do potencjalnej apokalipsy zombie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry